خانه / مقالات / آنچه در مورد قانون جاذبه نمی دانید
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

آنچه در مورد قانون جاذبه نمی دانید

افرادی هستند که روی توسعه شخصی و موفقیت فردی خود سرمایه گذاری می کنند یا در محافل اجتماعی شرکت می کنند. قانون جاذبه موضوع مهمی است که طی سال های اخیر چیزهای کمی در مورد آن می دانیم. برای برخی از ما کار می کند و برای برخی نمی کند. البته این برداشت و تعبیر شخصی ما است.
در واقع قانون جاذبه یک قانون جهانی است که نشان می دهد هر فرد توانایی جذب هر چیزی را با تکیه بر افکار و نیت های خود دارد. اگر کسی همیشه به چیزهای منفی فکر می کند همه آن ها را به خود جذب خواهد کرد. همینطور اگر کسی در تمام طول روز چیزهای مثبت را برای خود تکرار کند آن ها را به دست خواهد آورد. در تئوری قانون جاذبه همه افراد می توانند موقعیت ها و تجربیات و حتی مادیات را به خود جذب کنند.

برای اینکه به خواسته خود برسید باید به نشانه ها و نکته های موجود در مسیر توجه کنید و مسیر زندگی و انرژی های مربوط به آن را تغییر دهید.

قانون جاذبه حتی زمانی که علمی به نظر می رسد می تواند جذاب باشد و توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. شما می توانید همه چیزهایی که می خواهید را با توجه به انرژی های درونی خود و آنچه روی آگاهی و افکارتان تاثیر می گذارد را به دست آورید.
بدون توجه به جزئیات کار کردن با قانون جاذبه خیلی راحت است. شما می توانید از تصدیق ها، چشم اندازها و احساسات خود برای به دست آوردن چیزهایی که می خواهید استفاده کنید. تئوری برخی از این تایید ها و تصدیقات این است که هر چه راجع به چیزی بیشتر حرف بزنید به ناخودآگاه شما تحمیل می شود و شروع به ایجاد واقعیت می کند.
خیلی ساده است که به چیزی که می خواهیم فکر کنیم و برای جذب آن تلاش کنیم اما وقتی به دلایل ذهنی و فردی فکر می کنیم اغلب دلیلی برای اینکه چرا ما چنین چیزهایی را می خواهیم پیدا نمی کنیم. هر یک از ما در مسیر منحصر به فرد خود قرار داریم و راهی متفاوت برای رشد و تجربه فردی خودمان داریم. با توجه به عمق این موضوع جنبه های سفر را بررسی می کنیم و می توانیم بفهمیم که چه چیزی را باید در هر دوره از زندگی یاد بگیریم.
برای اینکه به اهداف خود برسید، مثلا اگر می خواهید به ثروت عظیمی دست پیدا کنید بیان کردن آن به تنهایی کفایت نمی کند. نشستن و گفتن این جمله که ” ای ثروت فریبنده به سراغ من بیا” شما را به نتیجه نمی رساند. باید روی انرژی های اصلی خود در لایه های عمیق تر کار کنید.
برای اینکه به خواسته خود برسید باید به نشانه ها و نکته های موجود در مسیر توجه کنید و مسیر زندگی و انرژی های مربوط به آن را تغییر دهید. وقتی از سیستم اعتقادی و اهداف خود درک درستی داشت باشید و ارزش های خود را محترم بشمارید قطعا به چیزهایی دست پیدا می کنید که انتظار آن را نداشتید.
هنگامی که ما از قانون جاذبه استفاده می کنیم اغلب به دنبال نتیجه ای خاص هستیم. به این ترتیب فرصتی عالی برای ایجاد یک تجربه عالی و متفاوت ایجاد می شود. بنابراین می توانیم فراتر از دلبستگی های ذهنی گام برداریم.

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

x

این مطالب را نیز ببینید!

ضمیر ناخودآگاه چیست؟

سلام خدمت همراهان عزیز و دوستان همیشگی وبسایت مثبت بین امروز مطلبی ...