آیا از کار با قانون جاذبه حس بدی دارید؟

11 ماه پیش

قانون جاذبه یک مفهوم بسیار ساده است اما تصورات اشتباه زیادی در مورد آن وجود دارد. به این ترتیب ممکن است از اینکه تمام چیزهایی که می خواهید را به دست نمی آورید و زندگی شما بلافاصله بهبود نمی یابد احساس ناامیدی و سرخوردگی داشته باشید.
از آنجا که کاملا متقاعد نشده اید که واقعیت شما چطور ایجاد می شود بسیاری از باورهای منفی و احساسات غلط در ذهن شما جمع شده است. بعضی از افراد اظهار می کنند که از اصول قانون جاذبه پیروی کرده اند اما احساس خوبی در آن ها ایجاد نشده و حتی مایوس تر شده اند.
در واقع این حس گاهی می تواند طبیعی باشد. به راحتی و سریع ناامید نشوید.
شما تصمیم گرفته اید از قانون جذب استفاده کنید چرا که فکر می کنید به این وسیله می توان چیزهایی که ناخوشایند و ناخواسته است را از بین برد و به چیزهای خیلی بهتر دست یافت. در این حالت اما از احساسات و تجربیات منفی آگاه نبوده و آن ها را سرکوب کرده اید. از جمله ناراحتی، خشم، تردید و…
در این صورت ممکن است تلاش شما حتی در راستای قانون جاذبه و هماهنگ با سایر انرژی ها به نتیجه نرسد و نارضایتی و ناراحتی شما را در پی داشته باشد.
این فرایند دلخواه شما نیست اما با استفاده درست و به جای قانون جاذبه می تواند بهتر شود برای این منظور به بررسی احساسات خود نیاز دارید. این به شما کمک خواهد کرد که آنچه می خواهید مطابق میل شما اتفاق بیفتد.
شما در فرایند قانون جاذبه یاد می گیرید که به تجربیات زندگی خود اهمیت بیشتری بدهید و انرژی هایی که به جهان ارسال می شود را مدیریت کنید.

قانون جاذبه قطعا به شما کمک خواهد کرد که چیزهایی که می خواهید را به دست آورید زندگی شما هر لحظه نسبت به قبل بهتر و بهتر شود.

بسیاری از افراد به اینکه چیزهایی که می خواهند دست یافتنی است و به آن می رسند اعتماد و اعتقاد ندارند و فکر می کنند بعضی آرزوها قابل تحقق نیست. این تفکر به این دلیل است که اغلب نمی توانند تصویر درست و واضحی از خواسته های خود ترسیم و ارائه دهند. به این ترتیب رویاهای خود را دست نیافتنی می بینند و فکر می کنند قانون جاذبه با آن ها سازگار نیست و نتیجه نمی دهد.
سیستم باورهای انسان محدود است. شما بدون آگاهی نمی توانید باورهای خاصی را محدود کرده و بعضی از آن ها را تقویت کنید. بنابراین اگر سیستم اعتقادی خود را بررسی و مرور نکنید الهامات و ایده ها و راه حل هایی که به بهتر شدن زندگی شما کمک می کند را نخواهید دید.
اما پس از شروع به کار با قانون جاذبه با تمام تفکرات خود آگاهانه برخورد می کنید. شما یاد خواهید گرفت که دنیای بیرون را با توجه به حقیقت درونی خود بسازید. در این مسیر شما با احساسات و انرژی های درونی خود ارتباط برقرار می کنید و چشم انداز دنیای بیرونی خود را ترسیم می کنید.
بنابراین امیدوار باشید و بدانید قانون جاذبه قطعا به شما کمک خواهد کرد که چیزهایی که می خواهید را به دست آورید زندگی شما هر لحظه نسبت به قبل بهتر و بهتر شود. اما نقش شما در تغییر باورها و تعدیل انرژی ها و عمل کردن در مسیری که هماهنگ باشد با هدفتان و انرژی هایی که به جهان ارسال می کنید بسیار تعیین کننده است.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد