آیا از یادگیری قانون جاذبه پشیمانید؟

11 ماه پیش

آیا گاهی احساس می کنید با قانون جاذبه تلاش های شما برای بهبود زندگی بی فایده است؟ آیا فکر می کنید این قانون قدرت کافی ندارد؟
در واقع یادگیری نحوه ایجاد واقعیت یا تغییر آن می تواند افکار منفی و اضطراب زیادی ایجاد کند. شما به خودتان اجازه می دهید چیزهایی که تا به حال نداشته اید را درخواست کنید اما از طرفی ترس از به دست نیاوردن آن ها در شما شکل می گیرد.
آگاهی و درک شما از چیزهایی که می خواهید و پس از آن با کنترل انرژی ها و احساسات و تمرکز می تواند به رهایی از این ترس ها کمک کند.
گاهی به خاطر شرایط گذشته که باعث ناراحتی شما شده است خودتان را سرزنش می کنید و آرزو می کنید که کاش قدرت تغییر و یا جلوگیری از این وقایع را داشتید. یا با خود می گویید کاش زودتر می توانستم چیزهایی که می خواستم را داشته باشم یا از بسیاری از رنج ها جلوگیری کنم.
همین افکار و احساسات منفی باعث می شود قادر به تقویت انرژی خود نباشید و از قانون جذب ناامید شوید.

ذهن آگاه نقش مهمی ایفا می کند. همه وقایع و رویدادهای اطراف را در نظر می گیرد و به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که چه چیزی را می خواهید و چه چیزی را دوست ندارید.

شما در حال تغییر به یک شرایط کاملا جدید هستید و باید سیستم اعتقادات خود و تصویر و چشم انداز از جهان اطراف را تقویت کنید. در این مسیر بسیاری دردهای در حال رشد وجود خواهد داشت که تلاش برای کم کردن آن ها به ایجاد آگاهی در ذهن شما می انجامد.
تصورات غلط از نحوه کار کردن با قانون جاذبه شما را ناامید می کند. اما بدانید این یک احساس کاذب است وقتی به قدرت درونی خود پی ببرید و درک کنید که چگونه واقعیت ایجاد می شود این حس ها کم کم از بین می رود.
اگر شما سعی می کنید از ذهن خود برای کاری که نیاز به احساسات و انرژی دارد استفاده کنید به یک واقعیت جدید نخواهید رسید. خیلی راحت است که افکار خاصی را در نظر بگیرید و از قانون جاذبه استفاده کنید اما کافی نیست. شما باید به احساسات و انرژی های خود بپردازید.
ذهن آگاه نقش مهمی ایفا می کند. همه وقایع و رویدادهای اطراف را در نظر می گیرد و به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که چه چیزی را می خواهید و چه چیزی را دوست ندارید. به این ترتیب ذهن به خدمت شما در می آید.
مهم ترین چیزی که می توانید انجام دهید کار بر روی افکار و احساسات و تغییر باورهاست. از اصول کلیدی قانون جاذبه است که باید آگاهانه به آن بپردازید چیزی که قبلا شاید از آن مطلع نبودید. ذهن شما همه استراتژی ها و اقدامات را مشخص می کند و به این ترتیب شما می توانید از ابزارها و تکنیک ها استفاده کنید.
اگر از تغییر نکردن وضعیت عصبانی هستید علت را در خودتان جست و جو کنید. اگر چیزی در ذهن شما تغییر نکرده است قطعا در دنیای بیرون نیز تغییری مشاهده نخواهید کرد.
این حس ناراحتی و عصبانیت هم می تواند محرکی برای ایجاد احساسات مثبت و تغییر باورهای محدودکننده باشد و هم عاملی برای یک جا نشستن شما.
انتخاب با شماست که کدام راه را در پیش بگیرید.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد