آیا تفکر منفی واقعی است؟

9 ماه پیش

اینکه چیزی خوب است یا بد عمدتا یک پدیده ذهنی است و می توان با تغییر زاویه دید ویژگی های آن را تغییر داد. از طرفی چون شما هدف خود را مشخص کرده اید و برای رسیدن به آن تلاش می کنید می توان با تغییر انرژی به شیوه درست و اساسی به همه اتفاقات حس خوبی داشته باشید.
اما گاهی اوقات اتفاقات ناخواسته ای می افتد و حس می کنید در حال دور شدن از هدف خود هستید. شما اقداماتی انجام داده اید که که به نظر فوق العاده است اما نتیجه خوبی حاصل شنده است. اگر شما با انرژی های قوی شروع به کار کنید آن ها به شما کمک می کنند تا چیزی را به دست آورید که می خواهید بدون کمک انرژی ها و احساسات شما نمی دانید کجا ایستاده اید و چه می خواهید.
بنابراین وقتی چیزی ناخواسته اتفاق می افتد وحشت زده نشوید. ممکن است ناامید کننده باشد اما اجازه ندهید در طولانی مدت این حالت در شما باقی بماند. این وضعیت را بررسی کنید و ببینید چه چیزی درون شما اتفاق افتاده که به این وضعیت منتهی شده است؟ فهم چیزی که درون شما می گذرد به یافتن علت کمک می کند. در واقع تجربه چیزهایی که دوست ندارید تصویر بهتری از آنچه ترجیح می دهید ارائه می دهد.
شما علاوه بر اینکه می خواهید زندگیتان بهبود یابد دوست دارید چیزهایی که ندارید را به دست آورید. بنابراین باید به دنبال تقویت افکار و احساسات و باورهای خود باشید.

با توجه به علاقه شما به استفاده از قانون جذب فکر می کنید همه چیز باید خوب پیش برود و انتظار رو به رو شدن با چیزهای منفی را نداشته اید.

احساس نارضایتی از وضعیتی که در آن قرار دارید می تواند خیلی مفید باشد با این احساس در جهت تغییر گام بر می دارید. اگر می خواهید انرژی های خود را در جهت سودمندتری تغییر دهید باید هم احساسات ناخوشایند را در نظر بگیرید و هم مثبت ها را. جریان آزاد احساسات خود را سرکوب نکنید و واقعا آن ها را احساس کنید. هر چه نگاه مثبت تری داشته باشید فاصله بین احساسات خوب و بد کاهش می یابد و در اطراف شما یک فضای احساسی مثبت شکل می گیرد.
با توجه به علاقه شما به استفاده از قانون جذب فکر می کنید همه چیز باید خوب پیش برود و انتظار رو به رو شدن با چیزهای منفی را نداشته اید. ممکن است تصور کنید افکار منفی فضای ذهنی شما را تغییر داده و با تجزیه و تحلیلی که ذهن شما انجام می دهد به چالش کشیده می شوید. در اینجا قدرت انرژی ها و احساسات مشخص می شود. بنابراین هیچ کدام از احساسات خود را سرکوب نکنید و برای مدیریت آن ها تلاش کنید.
هیچ چیز بیرونی بدون تغییر در آنچه درون شما می گذرد تغییر نمی کند. اگر به دنبال چیزهای بزرگی هستید و می خواهید یک زندگی فوق العاده رقم بزنید باید پاکسازی ذهنی انجام دهید. برخی انرژی های خود را تغییر دهید. احساسات خود را کنترل کنید و به مدیریت زندگی خود بپردازید.
به یاد داشته باشید که اساس و پایه زندگی واقعی را شما بر اساس درون خود بنا می کنید. هنگامی که با قانون جاذبه کار می کنید از مسیر لذت ببرید و اقدامات متفاوتی با توجه به شرایط پیش رو انجام دهید.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد