خانه / مقالات / آیا رسیدن به اهداف آسان است؟
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

آیا رسیدن به اهداف آسان است؟

متاسفانه اغلب ما آموخته ایم که برای رسیدن به موقعیتی که در آن شاد و خوشحالیم و احساس خوبی داریم و همین طور رسیدن به موفقیت باید کارهای فوق العاده سختی انجام دهیم و رنج ببریم و به چیزهایی که نمی خواهیم و دوست نداریم تن بدهیم. به این دلیل که فکر می کنیم و اعتقاد داریم همه افراد موفق در نتیجه عبور از رنج ها به موفقیت و پیروزی دست پیدا می کنند.
ما اعتقاد داریم که رنج و مشقت و کار سخت ما را به موفقیت بیشتر نزدیک می کند و باید هر کاری را انجام دهیم تا به آنچه می خواهیم برسیم.
اما اشتباه است. ما شایسته همه چیزهایی هستیم که می خواهیم و این هیچ ربطی به به آنچه انجام می دهیم ندارد. ما مجبور نیستیم همه چیز را برای همه اثبات کنیم.
شما می توانید به جای اقدامات سخت و دردناک و بیهوده از طریق هماهنگی انرژی ها به چیزهایی که می خواهید برسید و اجازه دخید همه چیز آسان شود.
پیش از این ما آموخته ایم که رسیدن به موفقیت سخت است و مایل به تحمل فشار زیادی هستیم. بسیاری از افراد به حمایت جهان بیرونی اعتقاد ندارند و می خواهند از کار زیاد استخوان هایشان بشکند تا به پیروزی برسند. از آنجا که ما به این درد و رنج اعتقاد داریم تمرکز خودمان را روی کاهش آن ها می گذاریم نه افزایش شادی ها. برای خودتان مسیری از راه های آسان و ساده تصور کنید. خودتان را در موقعیت های خوبی که به وجود می آید قرار دهید و به احساسات قلبی خود توجه کنید. به این ترتیب با تلاش کمتری به نتیجه می رسید.

آنچه شما تصور می کنید فقط در ذهن شما است و اکنون وجود ندارد بنابراین چیزی که بعد از این اتفاق می افتد مهم تر و عمیق تر است.

حتی اگر با سختی ها نیز دست و پنجه نرم می کنید همیشه بدانید راه ساده تری هم وجود دارد. به خاطر داشته باشید که شما نمی توانید همواره درگیر درد و رنج باشید وقتی بدانید راه های ساده تری هم وجود دارد و جهان نمی تواند انرژی های شما را نادیده بگیرد. هیچ چیزی نمی تواند تغییر کند وقتی تصمیم بگیرید برای رسیدن به هدف به خودتان سختی و مشقت وارد کنید.
کافی است اعتقاد داشته باشید که به دست آوردن چیزهایی که می خواهید به راحتی امکانپذیر است. خواسته های شما بر اساس سیستم اعتقادی و انرژی هایتان تنظیم می شود.
مسئله ما این است که به انرژی های خاصی متصل می شویم و می خواهیم آن ها را با انرژی های بزرگ هماهنگ کنیم. اما باید به بروز تمام احساسات خوب اجازه دهیم. ذهن ما با این هجم انرژی ها شروع به نگرانی کرده و مانع ادامه مسیر می شود.
گاهی اوقات هم این انرژی ها کانال های دریافتی شما را مسدود می کند و مانع احساس چیزهای بهتر می شود. شما فقط می خواهید راضی باشید و خوشحال برای این کار باید به خودتان و جهان هستی طمینان کنید و انرژی های خود را پرورش دهید و درک بیشتری از آنچه می خواهید و برایتان بهتر است داشته باشید.
آنچه شما تصور می کنید فقط در ذهن شما است و اکنون وجود ندارد بنابراین چیزی که بعد از این اتفاق می افتد مهم تر و عمیق تر است.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

x

این مطالب را نیز ببینید!

قانون جذب و فرایند خواسته ها

سلام و درود خدمت همراهان همیشگی وبسایت مثبت بین در قانون جذب ...