آیا قانون جذب ساده است یا پیچیده؟

10 ماه پیش

بسیاری از مردم ایده های اشتباهی راجع به قانون جاذبه دارند. با توجه به گسترش و عمومی شدن این قانون به نظر می رسد که یک فرایند جادویی و ساده است که همه در این راه متصورند که همر چیزی که می خواهند را باید به دست آورند. این قانون خیلی پیچیده تر است از آن که در بین افراد رواج یافته. نکته قابل توجه این است که این انتظارات و تفکرات موجب شده بسیاری از افراد فکر کنند قانون جاذبه برای آن ها کار نمی کند تنها به این دلیل که به نتیجه مطلوب نمی رسند در حالی که این قانون همیشه کار می کند و به معنای واقعی کلمه نمی تواند شکست بخورد. قانون جاذبه به شدت شبیه قانون گرانش است در حالی که نمی توانید آن را ببینید و از آن آگاه باشید اما می توانید کار کردن و عملکرد آن را درک کنید. شاید به صورت فیزیکی چیزی وجود نداشته باشد اما در عمل می توانید آن را ببینید.
یادگیری نحوه استفاده از قانون جذب برای بهبود فرایند زندگی یک روند زمان بر است و علاوه بر اینکه یک مهارت است که باید مورد بهره برداری قرار گیرد بلکه نشان دهنده و شکل دهنده واقعیت نیز است. صبر و شکیبایی یکی از ویژگی های کلیدی یک زندگی موفق است.

سعی کنید انرژی های خود را با جهان هماهنگ کنید. انرژی های مشابه به سمت هم کشیده می شوند و واقعیتی را که می خواهید ایجاد می کنند

اولین چیزی که باید در استفاده از این قانون مورد توجه قرار گیرد درک قانون جهان و انرژی های درونی است. مغز شما خیلی هوشمند است و می تواند همه انرژی های اطراف و درون شما را دریافت کرده و به واقعیت تبدیل کند به طوری که حتی خودتان هم نمی توانید آن انرژی ها را تشخیص دهید. دیدن رنگ ها، شنیدن صداها و … همه انرژی هایی هستند که مغز آن ها را دریافت کرده و به طرق مختلف نشان داده است.
بنابراین می توان اظهار داشت که واقعیت بیرونی شما از درونتان ناشی می شود. اما شما نمی توانید واقعیت خود را بدون درک فعالانه تجربه کنید و این اساس و پایه قانون جاذبه است.
حتی پس از اینکه ثابت کردید همه چیز در اطراف شما به انرژی ها بستگی دارد باز هم درک این احساسات سخت است. این موضوع فقط تاکید می کند که منطق شما با احساساتتان منطبق نیست. برای شروع ابتدا باور کنید که همه چیز به انرژی های شما بستگی دارد و می توانید واقعیت خود را ایجاد کنید. آرام ذهن خود را آماده و تمام شک و تردید ها را برطرف کنید. با همین کارهای ساده حتما شگفت زده خواهید شد.
سعی کنید انرژی های خود را با جهان هماهنگ کنید. انرژی های مشابه به سمت هم کشیده می شوند و واقعیتی را که می خواهید ایجاد می کنند. پس صرف نظر از فضای موجود انرژی های خود را در سطحی که به واقعیت درونی شما نزدیک تر است تقویت کنید.
برای کنترل واقعیت تلاش نکنید شما باید بتوانید انرژی های درونی خود را پرورش دهید به این ترتیب می توانید واقعیت جهان بیرونی را دستکاری کنید. تمام اتفاقات اصلی در ذهن شما می افتد و به این معنی است که هیچ اقدامی بدون کمک ذهن نتیجه نخواهد داشت.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد