آیا گذشته خود را با حال پیوند می زنید؟

9 ماه پیش

هر کسی که به طور ویژه به بحث توسعه فردی می پردازد می داند که گذشته می تواند در حقیقت حس خوشایندی را در فرد ایجاد کند و به ایجاد یک زندگی بهتر منجر شود. این تفکر به ویژه زمانی که کار را با قانون جاذبه شروع می کنید می تواند درست باشد. در روند قانون جاذبه شما انواع کارها را روی انرژی های خود انجام می دهید تا بتوانید به آنچه می خواهید برسید. در واقع در این فرایند می دانید که برای رسیدن به خواسته های خود باید روی کدام احساسات تمرکز کنید.
در تئوری این کار آسان به نظر می رسد اما در عمل گاهی اوقات خیلی سخت است. درون شما تغییرات زیادی ایجاد می شود و گاهی با بررسی تجربیات خود می توانید پیش بینی کنید که در آینده چه اتفاقی می افتد. برخی دیدگاه ها در ذهن شما شکل گرفته و نمی توانید در مدت زمان کم آن ها را تغییر دهید. اما با پرورش افکار خاص در راستای رسیدن به هدف و خواسته های متناسب می تواند به جذب اهداف کمک کند.
اگر گذشته شما در جذب چیزهایی که می خواهید تاثیر مثبت دارد آن را نادیده نگیرید و از آن برای دستیابی به خواسته هایتان استفاده کنید.
شما همواره خودتان را قضاوت می کنید و این منتقد درونی یک همدم ثابت و همیشگی است. انسان با گذشت زمان رشد می کند و تکامل می یابد. اگرشما تنرکز کافی داشته باشید و از تکنیک های قانون جاذبه استفاده کنید انواع ایده های شگفت انگیز به سراغ شما می آید و مسیر توسعه فردی را تسهیل می کند. به این ترتیب دیدگاه شما نسبت به برخی مسائل تغییر کرده و می توانید واقعیت زندگی خود را به وجود آورید.

زمانی که می خواهید احساسات بد را از بین ببرید سریع ترین راه شاید بهترین راه نباشد و بهتر است آگاهانه عمل کنید و برای رفع این افکار منفی آگاهانه تر عمل کنید.

اما اگر به گذشته خود نگاه تحقیرآمیز داشته باشید و هر بار به آن فکر می کنید با خود بگویید که چه گذشته وحشتناکی داشته اید تنها خودتان را ضعیف و از جذب چیزهایی که می خواهید منع کرده اید. به این ترتیب نمی توانید از فرصت های کاملا مشهود پیش رو استفاده کنید.
زمانی که می خواهید احساسات بد را از بین ببرید سریع ترین راه شاید بهترین راه نباشد و بهتر است آگاهانه عمل کنید و برای رفع این افکار منفی آگاهانه تر عمل کنید.
برای جبران تلخی های گذشته و ایجاد احساسات بهتر باید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. به خودتان سخت نگیرید شاید در آن زمان کاری که اکنون فکر می کنید اشتباه است بهترین تصمیم ممکن بوده و شما کاری را انجام داده اید که احساس خوبی را در شما به وجود می آورده است.
خودتان را ببخشید و دوست داشته باشید. توانایی های خود را جدی بگیرید و از ویژگی های وجودی خود برای ساختن شادی و رفاه استفاده کنید. تقویت توانایی ها و به کارگیری آن ها بخشی از فرایند قانون جاذبه است. اهمیت این موضوع را نادیده نگیرید و ترس و نگرانی را از خود دور کنید.
هیچ چیزی بیشتر از قدرت درونی شما ارزش دارد. با انرژی های درونی خود می توانید جهان را به خدمت بگیرید و آنچه می خواهید را به دست آورید.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد