خانه / مقالات / استوار به راه خود ادامه دهید
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

استوار به راه خود ادامه دهید

در یک دنیای واقعی فقط می توانید چیزی را انجام دهید که شما را شاد و خوشحال کند. بدون اینکه در قید و بند سنت ها و عادت های نادرست قرار بگیرید این کار واقعا برای هر فردی ضروری است. همه ما بر روی سعادت و خوشبختی خودمان تمرکز می کنیم و نیازی به قضاوت و انتقاد یا تحمیل اراده و نظر ما به دیگران وجود ندارد.
اما افسوس که در این راه چیزی که مشاهده می شود و یکی از بزرگترین موانع زندگی است مهم قلمداد کردن نظر دیگران است. ما اغلب نظرات دیگران را مبنی بر درست یا غلط بودن کاری که انجام می دهیم می شنویم اما نمی دانیم در مقابل باید چه کاری انجام دهیم.
اکثر اوقات زمانی که فرصتی ایجاد می شود افراد نظرات خود را با خوشحالی و از روی خیرخواهی بیان می کنند و با توجه به اعتقادات غالبی که وجود دارد و تجربیات ایده آل کمی که از این باورها حاصل می شود فرد معمولی به ارزیابی خود نسبت به آنچه در زندگی امکان پذیر است می پردازد و کمی هم بدبین است. در این جا احتمال خطا بالا می رود.

هنگامی که بدانیم مالک زندگی خودمان هستیم می توانیم بینش های فوق العاده ای در مورد احساسات و سیستم اعتقادی و ترس و … به دست آوریم و به این ترتیب روی تغییراتی که باید درونمان ایجاد شود کار کنیم.

در بسیاری از مواقع افراد فکر می کنند یا سعی می کنند که شما را از رویاهایتان دور کرده و تضعیفتان کنند. آن ها تصور می کنند که از شما در برابر ناامیدی و ضعف و دیگر مشکلات محافظت کرده اند. هر چند نمی خواهند آزاردهنده باشند اما ترس خودشان را روی شما طراحی می کنند.
زمان هایی وجود دارد که افراد فکر می کنند تنها یک راه برای زندگی کردن وجود دارد و راهی که شما در پیش گرفته اید اشتباه است. و در نهایت آدم هایی نیز وجود دارند که قصد دارند کمی بیشتر مخرب باشند و آرزوهای شما را به خاطر نارضایتی خودشان از بین ببرند.
در هر صورت مهم نیست که آنها از بیان انتقادات و قضاوت هایشان چه انگیزه ای دارند. همه ما می دانیم که نتیجه نهایی ترس و تردید و از دست دادن زمان است.
بهترین راه این است که با خودتان صادق باشید و زمانی که همه تلاش می کنند شما را از رفتن باز دارند یا راهتان را مسدود کنند خودتان را نبازید.
یکی از تحولات عقلانی زندگی فردی که همیشه باید به آن توجه کنیم این است که هیچ کس نمی تواند موقعیتی که در آن قرار دارید را حس و درک کند.
زندگی همواره در حال تغییر است و گاهی اوقات در کارزار می تواند شما را خلع سلاح کند. ممکن است چندین بار با این واقعیت مواجه شوید که دیگران شما را تضعیف کنند و وقتی از کاری نتیجه نگرفتید احساس بدی در شما به وجود آید. همه ما انسان هستیم و خیلی به زندگی واکنش نشان می دهیم و تحت تاثیر قرار می گیریم. مردم چیزهایی می گویند که ما را خسته می کنند اما از دل همین اتفاقات می توان به نکات مثبتی رسید.
هرچند که نمی توانیم به طور کامل احساسات خودمان را تحت کنترل داشته باشیم اما باید این حقیقت را باید در نظر بگیریم که می توانیم بدون توجه به حرف دیگران برخی مسائل را درون خودمان حل کنیم.
هنگامی که بدانیم مالک زندگی خودمان هستیم می توانیم بینش های فوق العاده ای در مورد احساسات و سیستم اعتقادی و ترس و … به دست آوریم و به این ترتیب روی تغییراتی که باید درونمان ایجاد شود کار کنیم.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

x

این مطالب را نیز ببینید!

قانون جذب و فرایند خواسته ها

سلام و درود خدمت همراهان همیشگی وبسایت مثبت بین در قانون جذب ...