اقدامات الهام بخش همیشه هم راحت نیست

11 ماه پیش

استفاده از قانون جاذبه به طور کامل نیازمند اجازه دادن به آشکار شدن احساساتی است که با پیروی از شهود شما را هدایت می کنند. زمانی که شما به شهود توجه می کنید به هوشمندی و خرد درونی خود پی می برید.
از آنجا که احساسات سیستم هدایتی شما هستند زمانی که در حال پیشرفت هستید و حس خوبی دارید احساسات شما هماهنگ هستند. وقتی به نظر درست عمل می کنید یا اقداماتی انجام می دهید که نتیجه خوبی در بر دارد به این معنی است که از فضایی با الهامات مثبت استفاده کرده اید.
گاهی اوقات این الهامات بسیار شفاف هستند و بدون شک وجود دارند مانند تمایل شما برای حرکت به جلو. اما گاهی ممکن است خیلی شفاف و واضح نباشند. شما هیجان زده اید اما در عین حال غمگین نیز هستید. شاید عناصر و عواملی وجود داشته باشد که در مورد آن ها مطمئن نیستید و شما را از رفاه و شرایط مطلوب دور می کند.
همه ما معمولا موقعیت هایی را دوست داریم که در آن مجبور نباشیم با هر گونه پرسش و شک و تردید و … درگیر شویم. کارهایی را دوست داریم که آسان و بدون سختی است و نتیجه خوبی در پی دارد. به همین دلیل الهاماتی که گاه پیچیده باشند یا نیاز به اقدامات سخت و تلاش زیاد داشته باشند ما را نگران می کند.

اگر احساس می کنید در مسیر درست گام برداشته اید ثابت قدم بمانید، به رغم همه ناراحتی ها و سختی هایی که پیش می آید.

اگر می خواهید کاری را شروع کنید مانند به راه انداختن یک کسب و کار جدید یا ایجاد یک رابطه عاطفی یا … ولی احساس می کنید که چشمه الهام شما خشک شده برای جوشش دوباره آن تلاش نکنید اجازه بدهید خودش جرقه زده و جاری شود.
زمانی که احساسات متناقضی دارید ممکن است نتوانید تصمیم درستی بگیرید. ذهن شما همیشه دوست دارد کار خود را پیش ببرد و زمانی که می خواهید تغییرات بزرگی را انجام دهید ترس و تردید و مقاومت ایجاد می کند. این ها چیزهایی هستند که می خواهند شما در یک حالت ثابت باقی بمانید و از تغییر جلوگیری می کنند.
در نهایت اگر احساس می کنید در مسیر درست گام برداشته اید ثابت قدم بمانید، به رغم همه ناراحتی ها و سختی هایی که پیش می آید.
در مسیر رسیدن به هدف و استفاده از قانون جاذبه سختی و ناراحتی بخششی از فرایند است. رشد کردن و اوج گرفتن در غیر این صورت ممکن نیست. تبدیل شدن به کسی که بهتر از حالت فعلی شماست قطعا تلاش و سختی و پشتکار بیشتری می طلبد.
برای رسیدن به چیزهایی که می خواهید نیاز به تغییر در تفکر و اعتقادات خود دارید که کار راحتی نیست اما ارزش تلاش و تحمل سختی ها را دارد. شما باید در یک فضای اعتماد قرار بگیرید و برای دریافت چیزی که می خواهید مبارزه و تلاش کنید.
شما باید قبل از دریافت الهامات شیوه زندگی خود را تغییر دهید چرا که این تنها راه درک و دریافت آن هاست. به دنبال احساسات خود باشید حتی اگر ذهن شما مانع شود. برای انجام دادن فعالیت هایی که قبلا از آن ها ترس داشتید اقدام کنید.
ایمان داشته باشید و ناامید نشوید حتی اگر همه بگویند هیچ تغییری ایجاد نمی شود. به شهود خود اعتماد کنید و بدانید که آن ها به شما کمک خواهند کرد.
اگر بتوانید با سختی ها و ناراحتی ها روبرو شوید خیلی راحت تر با جهان و الهامات درونی خود هماهنگ خواهید شد.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد