برنامه ریزی و رسیدن به موفقیت

4 ماه پیش

تحصیل کرده باشید. آموزش و تحصیلات به شما دانش، مهارت و اعتبار می دهد تا بتوانید از حداکثر توانایی های خود استفاده کنید. در موفقیت مالی، آمار نشان داده است که با آموزش بیشتر (کسب درجه بالای علمی و تحصیلی)، می توانید به پول بیشتری دست پیدا کنید. در سال 2011 درآمد هفتگی متوسط برای فارغ التحصیلان دبیرستانی 638 دلار بود در حالیکه در آمد دانشجویانی با مدرک لیسانس 1053 دلار بود. در همان سال، کسانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا بودند، به ترتیب 1263 دلار و 1551 دلار در آمد داشتند. همه آموزش ها نباید رسمی باشند، بلکه برنامه های کارآموزی و برنامه های آموزشی نیز در بلند مدت اثرات مثبتی در کسب درآمد ایجاد می کند. اخذ گواهی نامه در زمینه شغلی می تواند به افزایش حقوق کمک کند. هرچه بیشتر در مورد جهانی که در آن زندگی می کنید بدانید، سوالات بیشتری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و بیشتر علاقه مند به آن خواهید شد. یاد بگیرید پول خود را (بدون در نظر گرفتن میزان درآمد)، مدیریت کنید، این کار ثبات مالی شما را تضمین خواهد کرد.

گذشته و آینده تنها یک توهم هستند و زندگی واقعی همین اکنون اتفاق می افتد. به افکار منفی توجه نکنید تا بتوانید درست حرکت کنید.

هزینه های خود را حساب کنید و هزینه های ماهانه خود را از درآمد ماهانه خود پرداخت کنید تا میزان پولی که هر ماه در اختیار شما قرار می گیرد، مدیریت کنید. همچنین، حساب های بانکی خود را بررسی کنید تا متوجه شوید که پول خود را چگونه صرف می کنید. این کار به شما کمک می کند که از هزینه های بیش از حد جلوگیری کنید. اگر شما پول کافی برای پرداخت هزینه های خود ندارید، پس به لیست هزینه های خود نگاهی بیندازید تا ببینید که کجا می توانید آن را کاهش دهید. در هزینه هر ماه صرفه جویی کنید، شما باید بخشی از پول های خود را به حساب پس انداز سپرده گذاری کنید. از کارفرمای خود بخواهید مستقیما بخشی از درآمد شما را به حساب پس انداز شما واریز کند. اگر محل کار شما یک طرح پس انداز برای بازنشستگی ارائه می دهد، درآمد اضافی خود را در آن واریز کنید. زمان خود را مدیریت کنید قرار دادن وظایف مهم در آخرین لحظه ها می تواند استرس غیر ضروری ایجاد کند و احتمال اشتباه و سهل انگاری را افزایش دهد. زمان خود را مدیریت کنید تا زمان کافی برای انجام وظایف خود داشته باشید. از یک برنامه ریزی صحیح استفاده کنید تا بتوانید کارهایتان را در طول روزها، هفته ها و ماه ها بر اساس آن سازماندهی کند. برای اینکه زمان را مدیریت کنید بر روی تلفن خود یادآوری تنظیم کنید یا از تایمر الکترونیکی استفاده کنید. یک لیست از همه کارهایی که باید در یک روز انجام دهید، تهیه کنید و هر کاری را تا آن زمان انجام داده اید، بررسی کنید. این به شما کمک خواهد کرد که انگیزه داشته باشید. از لحظه کنونی لذت ببرید، اگر شما به طور مداوم به اتفاقات گذشته فکر کنید یا به آینده سیر کنید، باعث می شود زمان حال را از دست بدهید. به یاد داشته باشید که گذشته و آینده تنها یک توهم هستند و زندگی واقعی همین اکنون اتفاق می افتد. به افکار منفی توجه نکنید تا بتوانید درست حرکت کنید و از لحظه کنونی لذت ببرید. اگر اندیشه منفی در سر شما ایجاد شد، سعی کنید آن را با یک تفکر مثبت جایگزین کنید. از هر لحظه از زندگی تان لذت ببرید و به خاطر همه اتفاقات خوب شکر گزاری کنید.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد