خانه / مقالات / تاثیر قانون جذب بر سلامتی
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

تاثیر قانون جذب بر سلامتی

موضوعی که امروز به آن میپردازیم تاثیر قانون جذب بر سلامتی است تفکر مثبت بدین معنی است که شما به روشی مثبت و سازنده فکر می کنید شما باید فکر کنید بهترین اتفاق برای شما خواهد افتاد نه بدترین اتفاق.

قانون جذب و نگرش مثبت

شما نیمه خالی لیوان را مشاهده می کنید یا نیمه پر؟ پاسخ دادن به این پرسش یک روش قدیمی درباره نشان دادن طرز تفکر هر فرد است ممکن است دیدگاه شما در مورد زندگی، نگرش شما نسبت به خودتان و اینکه آیا شما خوش بین هستید یا بدبین در سلامتی شما تاثیر بگذارد.

قانون جذب

در واقع، برخی از مطالعات در رابطه با قانون جذب نشان می دهد که ویژگی های شخصیتی مانند خوش بینی و بدبینی می تواند در بسیاری از مناطق در سلامت و رفاه شما تأثیر بگذارد تفکر مثبت که معمولا با خوش بینی همراه است در مدیریت کردن استرس موثر است اگر تمایل دارید بدبین باشید، نترسید شما می توانید مهارت های تفکر مثبت را بیاموزید و خوش بین شوید.

قانون جذب و تفکر مثبت

تفکر مثبت به این معنا نیست که شما ذهن خود را بسته نگه دارید و هیچ فکری به ذهن خود راه ندهید تفکر مثبت بدین معنی است که شما به روشی مثبت و سازنده فکر می کنید شما باید فکر کنید بهترین اتفاق برای شما خواهد افتاد نه بدترین اتفاق تفکر مثبت اغلب با صحبت کردن شروع می شود، تفکر مثبت جریان بی پایان از افکار ناگفته ای است که از طریق ذهن شما اجرا می شود.

قانون جذب

این افکار خودکار می تواند مثبت یا منفی باشد بعضی از گفتگوهای فرد از منطق و دلیل می آید، بعضی گفتگوها ممکن است از تصورات غلطی باشد که شما به دلیل کمبود اطلاعات ایجاد می کنید اگر اندیشه هایی که از طریق ذهن شما اجرا میشوند منفی باشند، چشم انداز شما در زندگی احتمالا بدبینانه می شود اگر اندیشه های شما مثبت باشند، احتمالا خوش بین هستید.

مزایای قانون جذب

محققان همچنان به بررسی تاثیر قانون جذب و تفکر مثبت بر سلامتی می پردازند مزایایی که تفکر مثبت ممکن است ارائه دهد عبارتند از:افزایش طول عمر،نرخ پایین افسردگی،سطح پایین اضطراب،مقاومت بیشتر در برابر سرماخوردگی،رفاه روانی و فیزیکی بهتر،سلامت قلبی-عروقی،کاهش خطر مرگ به دلیل بیماری های قلبی عروقی،مهارت های مقابله ای در دوران سختی و استرس

قانون جذب

معلوم نیست که چرا افرادی که تفکر مثبت دارند این مزایای سلامتی را تجربه می کنند یکی از نظریه ها این است که داشتن چشم انداز مثبت، شما را قادر می سازد تا با موقعیت های استرس زا راحت کنار بیایید، و اثرات مضر تنش بر بدن شما را کاهش می دهد.

زندگی سالم و قانون جذب

همچنین تصور می شود افرادی که مثبت و خوش بین هستند شیوه زندگی سالم دارند، فعالیت بدنی بیشتری دارند و رژیم غذایی سالم تر را دنبال می کنند قانون جذب به شما فرمان می دهد که بر هر چیزی که فکر می کنید همان اتفاق می افتد، پس سعی کنید افکار مثبت در ذهن خود پرورش دهید و به ضمیر ناخود آگاه خود بگویید که تمام اتفات مثبت برای شما اتفاق می افتد و شما در مسیر مثبت زندگی قرار دارید.

قانون جذب

گاهی افراد با افکار منفی تمام اتفاقات منفی را به سمت خود جذب می کنند و قانون حذب به سمت منفی شدن صورت می گیرد، پس مراقب باشید و از هر موقعیتی برای پیشرفت خود استفاده کنید اگر شما فکر کنید که موفق نمی شوید حتما همینطور می شود چون قانون جذب این فکر شما را شنیده است و به جهان اطراف شما فرمان می دهد جهان اطراف ما انعکاسی از افکار ماست، پس به سمت اتفاقات مثبت و افکار مثبت بروید.

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

x

این مطالب را نیز ببینید!

قانون جذب و فرایند خواسته ها

سلام و درود خدمت همراهان همیشگی وبسایت مثبت بین در قانون جذب ...