تجلی قدرت بی انتها با قانون جذب

3 ماه پیش

با سلام خدمت همراهان عزیز و همیشگی وبسایت مثبت بین امروز در خدمتتون هستیم با مقاله ای در رابطه با قدرت بی انتها چگونه از طریق قانون جذب تجلی پیدا می کند امیدواریم از این مطلب استفاده کنید.

ارزش باور در قانون جذب

ما برای اینکه بتوانیم رشد کنیم پیش از هر چیز باید به مواردی که برای رشد کردن به آنها نیاز مندیم دست پیدا کنیم اینها مواردی هستند که قانون جذب در اختیار ما قرار می دهد برای لحظه ای با خود بیاندیشید که اگر مردی شریک زندگی یا یک پدر،دوست یا حتی برادر نباشد چه چیزی میتواند باشد؟ یا همینطور اگر یک زن شریک زندگی یا یک مادر،دوست یا حتی خواهر نباشد چه می توان باشد؟ اگر شما در یک فضا و دنیای اجتماعی،سیاسی،اقتصادی حضور داشته باشید چه می شود؟

اینگونه است که شما به نفسی مجرد تبدیل خواهید شد همین طور شما در رابطه با دیگر افراد و ارتباط با جامعه به طور کلی زندگی می کنید و این مجموعه روابط هستند که محیط شما را در برمیگیرند و شما را بعنوان یک انسان معرفی خواهند کرد شما باید با توجه به قانون جذب و باور به افکار خود مسلط شوید و باور خود را قوی سازید تا انسانی قدرتمند شوید.

Law of Attraction

قانون جذب و طرز جدیدی برای تقکر

تفاوتهایی در طرز اندیشه و تفکر انسانی رخ می دهد و اتفاق می افتد این تغییرات به تدریج و آهستگی جای خود را باز می کنند ، بعد از دوره رنسانس مهمترین تغیر و تحولاتی هستند که در جهان شکل گرفته است در مسیر علم کشفیات بزرگی اتفاق افتاده است و همچنین افتخارات عظیم کسب شده و بدین ترتیب منابع بیشماری را در اختیار ما قرار داده و برایمان آشکار کرده امکانات بسیار زیادی برایمان بوجود آورده ، در طول قرن های گذشته پیشرفت های بی سابقه ای در زمینه مادیات شاهد بودیم.

قرن حاضر تحول عظیمی در جنبه های معنوی ایجاد می کند موانع از مسیر کنار می رود و انسانها به اندیشه آزاد می رسند دنیا تحت تاثیر آکاهی جدیدی قرار گرفته می گویند هوش و فراست زیر بنای انگاره انرژی است درک قانون جذب به ما این فرصت را می دهد که از این انرژی موجود بهره ببریم.

Law of Attraction

قدرت اندیشه و قانون جذب

پیشرفت علم و دستیابی به قوانین طبیعی به انسان اجازه داده تا بتواند محیط طبیعی خود را اصلاح کند و بهترین استفاده را از آن ببرد اثرات زمان و فضا را از میان برداشته دمای هوا را افزایش می دهد و فلزات را ذوب می کند هر چه در مورد قانون جذب و خرد کیهانی بیشتر بدانیم به قوانین طبیعی بیشتر پی می بریم و قدرتمند تر می شویم اندیشه نیروی خلاقی است اما این نیرو نه در وجود شخص بلکه در جهان هستی صورت خارجی پیدا می کند کائنات منبع اصلی تمام انرژی و مواد موجود است.

انسان فقط کانالی است برای توزیع انرژی و وسیله ای است که کائنات به واسطه آن ترکیبات مختلف انرژی و ماده را تولید می کند خرد کیهانی از طریق قانون جذب تجلی پیدا می کند همینطور قانون جذب یک قانون جهانیست اندیشه انرژی است و قانون جذب آنرا به عمل وادار میکند و در انتها به فراوانی ختم می کند.

Law of Attraction

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد