تمرین قانون جذب

4 ماه پیش

با سلام خدمت همراهان و دوستان عزیز وبسایت مثبت اندیش امروز تصمیم داریم با شما در مورد تمرین قانون جذب صحبت کنیم امید داریم از این مطالب استفاده کنید و لذت ببرید.

تمرین قانون جذب

ما برای اینکه بتوانیم و یاد بگیریم از قانون جذب استفاده کنیم و در زندگی روزمره تمرین قانون جذب را انجام دهیم باید بدانیم که چطور می شود که توجه خودمان را کنترل کنیم موارد زیادی هستند که در شکل گیری توجه ما موثر هستند مثل دیدن یا شنیدن نوشتن فکر کردن و تجسم کردن و خیلی موارد دیگر به هر شیوه ای که ما بتوانیم توجه خود را به روشهای گفته شده تغییر دهیم میتوانیم از قانون جذب استفاده کنیم.

 

پس دقت کنید قانون جذب می تواند هر کدام از این روشها باشد کل کائنات به همین روش عمل می کنند که اتفاقات و مسائلی که هم ارز با فرکانسهای ما هستند به سمت ما ساطع می کنند فرکانسهای ما نیز از مسیر توجه ما شکل میگیرد و چون ما همیشه و در همه حال در حال توجه کردن هستیم یا با تجسم و مکتوب کردن و صحبت کردن درباره آنها فرکانسهایی ارسال میکنیم.

Law of Attraction

کدام تمرین قانون جذب برای من بهتر است

برای اینکه بفهمیم باید در چه مسیری قدم برداریم و از کدامیک از روشهای قانون جذب استفاده کنیم باید به این آگاهی برسید که چه تمرینی حس خوبی به شما می دهد و از آن لذت میبرید زیرا شما باید هنگام تمرین قانون جذب احساس خوبی داشته باشید که بتوانید از آن جواب بگیرید هر قدر بیشتر از آن لذت ببرید و احساستان قویتر باشد قانون جذب برای شما بهتر عمل میکند و سریعتر به نتیجه دلخواهتان دست پیدا می کنید.

 

هنگام تمرین قانون جذب باید امتحان کنید که با کدام روش بهتر ارتباط برقرار می کنید نوشتن فکر کردن یا صحبت کردن ، و کدام روش وقتی اجرایی شود باعث بهتر شدن حالتان میشود.

Law of Attraction

تمرین قانون جذب

باید این نکته مهم را بدانید که هر چیزی که می بینید و می آموزید باید عملی شود تا نتیجه خوبی از آن بگیرید صرفا دانستن تنها به ما کمکی نمی کند دانستن ای که قانون جذب در زندگی چگونه عمل می کند به این معنا نیست که حتما برای ما عملی می شود زمانی میتوانیم از فواید قانون جذب استفاده کنیم و تاثیر آن را در زندگی خود مشاهده کنیم که همه چیز را بدرستی بیاموزیم و بخوبی و کاملا جدی به آنها عمل کنیم.

 

نکته مهم این است که بدانید که بدنبال چه چیزی هستید و رویاهایتان چیست آرزوها و خواسته هایتان را کاملا واضح و دقیق با جزییات ثبت کنید در مورد رویاهایتان تصویر سازی کنید و به آنها فکر کنید.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد