قانون جاذبه و ایجاد تعادل بین احساسات تلخ و احساسات بهتر

12 ماه پیش

پس از یادگیری قانون جذب نقش عواطف و احساسات در تعیین تجربیات و اتفاقاتی که در زندگی شما وجود دارد به وضوح مشخص می شود. اینکه می توانید چشم اندازها و احساسات و … را در زندگی خود پیش بینی کنید به این معنی است که ذهن شما تحت کنترل است.

شما می توانید انرژی خود را کنترل کنید و همه چیزهایی که نشان می دهد را درک کنید اما دقیقا نمی توانید آن چه در نتیجه ارسال انرژی پدید می آید را کنترل کنید. این مسئله به طور طبیعی می تواند احساسات منفی ایجاد کند.

هنگامی که روز بدی را می گذرانید و چیزهایی برای شما آشکار می شود که ناخوشایند است آیا شرایط را می پذیرید یا خودتان را مجبور می کنید که احساس خوبی داشته باشید و مثبت فکر کنید؟

بسیاری از تصورات غلط که راجع به قانون جاذبه وجود دارد مبتنی بر اصرار زیاد به مثبت مطلق بودن همه چیز است. این امر فشار زیادی به افراد وارد می کند و گاهی فکر می کنند به چیزی که می خواهند نمی رسند.

زمانی که در شرایط سخت قرار می گیرید گاهی سعی می کنید همه چیز را مثبت بپندارید و با خود تکرار می کنید که شرایط از این بدتر نخواهد شد. اما در این صورت استرس و اضطراب در وجود شما می ماند و باعث خستگی ذهنی و جسمی شما می شود.

ایجاد تعادل بین احساسات متفاوت و در جهت مخالف یک امر بسیار شخصی است و شما می دانید که زمانی که به تغییر انرژی می پردازید باید اجازه دهید احساسات شما از هر نوعی خود را آشکار کنند.

اجازه دهید احساسات شما به طور طبیعی آشکار شوند. شما نمی توانید احساس ناراحتی را نادیده بگیرید. زمانی که چیزی شما را ناراحت می کند مجبور نیستید سعی کنید که احساس خوبی داشته باشید.

اما در این شرایط سعی کنید از تجربه های خود استفاده کرده و برای بهبود وضعیت تلاش کنید ماندن در حالت ناراحتی و اضطراب به شما کمکی نمی کند.

مطمئنا چیزهای خاصی وجود دارد که می توانید برای تغییر انرژی به کار بگیرید و به نوعی نیاز به این مسائل نیز دارید که به سادگی فکر و ذهنیت خود را تغییر دهید. اما یک فرمول دقیق برای این کار وجود ندارد اما هدف از این کار تغییر در انرژی و تمرکز است.

ایجاد تعادل بین احساسات متفاوت و در جهت مخالف یک امر بسیار شخصی است و شما می دانید که زمانی که به تغییر انرژی می پردازید باید اجازه دهید احساسات شما از هر نوعی خود را آشکار کنند.

نیازی نیست که در تمام طول روز به تجزیه و تحلیل خلق و خوی خود بپردازید هر لحظه که احساس مثبت یا منفی دارید آن را آشکار کنید. همه ما انسان هستیم و نباید در برابر احساسات منفی مقاومت کنیم.

همه احساسات و انرژی ها ارزش دارند و هدف این است که به طور کامل و یک دفعه از بین نروند. و اگر آگاهی کامل از قانون جاذبه نداشته باشید ممکن است این تصور در شما به وجود بیاید که باید احساسات منفی را سرکوب کنید.

اما به رسمیت شناختن این احساسات بخش مهمی از فرایند آشکارسازی آن هاست. زیرا تنها راهی است که می توانید آن ها را به درستی پردازش کنید.

ایجاد تعادل بین احساسات مختلف به هدایت درونی شما بستگی دارد و هیچ نیرویی از بیرون نمی تواند کمک کند. زمانی که شما به طور آگاهانه روی انرژی خود کار می کنید و برای سلامت عاطفی خود تلاش می کنید یک پایگاه عملی جدید برای تغییر ایجاد می کنید تا جایی که اعتقادات مثبت در ذهن شما غالب می شوند.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد