خانه / مجله موفقیت / راهکاری برای از بین بردن بی اعتمادی در زندگی!
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

راهکاری برای از بین بردن بی اعتمادی در زندگی!

بی اعتمادی با چه عواملی پدید می آید؟

چه توصیه هایی به زوجین در رفع بی اعتمادی به همسرشان کمک خواهد کرد؟بررسی علل، عوامل و چرایی به وجود آمدن این حس را شناسایی کنند و از میان بردارند. زندگی بدون اعتماد دچار مشکلات زیادی خواهد شد. سعی کنید اختلافات ناشی از بی اعتمادی را با همسرتان در میان بگذارید و به دنبال راه حل های مناسب برای برطرف کردن آن ها باشید تا زندگی خوبی داشته باشید .پایه و اساس یک رابطه در زندگی زناشویی اعتماد و اطمینان است.
محمد تکلو کارشناس روان‌شناسی، با بیان اینکه مهمترین اصل در یک رابطه زناشویی اعتماد و اطمینان است، گفت: با نبود اعتماد رابطه رو به سستی می رود و سرانجام منجر به طلاق و جدایی می شود.وی با بیان اینکه عدم مهارتهای ارتباطی نقش موثری در بی اعتمادی طرفین دارد، افزود: اختلافاتی که از قبل حل نشده باشد و طرفین نتوانند این موضوع را بیان کنند باعث می‌شود این مشکل بیشتر شود، چرا که تمام مسائل در زندگی باید شفاف سازی شود.تکلو در ادامه تأکیدکرد: مبنای اصلی بی اعتمادی دروغ است اگر زن و شوهر در زندگی با هم روراست نباشند هیچگاه نمی‌توانند به هم اعتماد کنند و این مسئله مشکلات زیادی را به دنبال خواهد داشت.این کارشناس در پایان گفت: زوجین باید علل، عوامل و چرایی رفتار خود را مشخص کنند و از رفتارهای شک برانگیز و خشونت نسبت به هم پرهیز کنند و اطلاعات و آگاهی خود در این زمینه را افزایش دهند و از یک مشاور خانواده راهنمایی بگیرند.

برگرفته شده از: ایران ناز

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

x

این مطالب را نیز ببینید!

ایجاد اعتماد به نفس در بچه های نوجوان

اگر شما هم فرزندی دارید که از اعتماد به نفس خوبی برخوردار ...