راه هایی برای رهایی از افکار منفی

9 ماه پیش

افراد موثر دنیای درونی خود را روشن می کنند، ابزارهای ذهنی خود را خنثی می کنند و ذهن خود را تسکین می دهند تا نتایج ملموس، مفید و آزادانه ای به دست آورند که در نهایت به نفع آن ها است. هنگامی که اندیشه ها و احساسات منفی کم شود خود به خود وجود شما را صلح و شادی و آرامش و خوشبختی تسخیر می کند.

روزانه 30 دقیقه مراقبه و تمرکز را فراموش نکنید. تفکر و تمرکز به افزایش آگاهی شما کمک می کند و به این ترتیب می توانید ببینید در آینده چه می خواهید و چه اتفاقاتی می افتد. اکثر افراد از اینکه به طور صد در صد روی ذهن خود کنترل ندارند ناراحت می شوند. مراقبه به شما کمک می کند که رها شدن از افکار منفی را بیاموزید. وقتی حجم احساسات منفی در شما کم می شود می توانید از یک منبع الهام بخش استفاده کنید و به جهان اعتماد کنید و هیچ کسی یا هیچ چیزی نمی تواند مانع شما شود. نفس های عمیق بکشید و سی دقیقه را فقط به خودتان اختصاص دهید. تمرین های مراقبه بسیار مفید است و ذهن شما را بازتر می کند و می توانید از زمان خودتان به صورت ارزش آفرینی استفاده کنید.

حتی اگر نمی توانید به طور منظم و روزانه ورزش کنید هر گاه احساس کردید که ذهن شما پریشان و آشفته است سعی کنید فعالیت بدنی خود را افزایش دهید.

سعی کنید افکار و احساسات خود را به صورت عمیق تر تغییر دهید. برای پیشرفت عجله نداشته باشید و بدانید ریشه ذهن آگاهانه در ذهن ناخودآگاه قدرتمند ریشه دارد. اگر ایده ثروت و فراوانی نامحدود را بپذیرید نگرانی های شما در مورد پول کم کم از بین می رود. در حالی که بسیاری از افراد فکر می کنند ریشه بسیاری از مشکلات پول و عدم برنامه ریزی مناسب برای آن است. در هر صورت این یک مثال است ولی برای بسیاری از مسائلی که با آن مواجه هستید کارایی دارد.

به طور منظم ورزش کنید. انرژی های منفی مانند نگرانی، اضطراب و ترس و … اگر مهار نشوند موجب یک تب می شوند که به راحتی از بین نمی روند. ورزش این انرژی ها را خاموش می کند. مثلا نگرانی ها و وحشت و اضطراب می تواند به راحتی با پیاده روی یا شنا یا دوی نرم کاهش پیدا کند.

حتی اگر نمی توانید به طور منظم و روزانه ورزش کنید هر گاه احساس کردید که ذهن شما پریشان و آشفته است سعی کنید فعالیت بدنی خود را افزایش دهید.

اگر شما نخواهید و تشنه یادگیری نباشید این راهنمایی های اولیه فایده ای نخواهد داشت. باید بدانید چرا می خواهید تغییر کنید و از چه چیزی در زندگی خود ناراضی هستید. اگر واقعا می خواهید در زندگی خود تغییری ایجاد کنید یا زندگی جدیدی بسازید این راهنمایی ها بسیار سودمند خواهند بود. هنگامی که اهداف روشنی داشته باشید و هر روز به سمت آن ها قدمی، هر چند کوچک بردارید، می توانید به راحتی به آن ها برسید. افرادی که در طول شبانه روز زمان ثابتی را برای کار کردن روی ذهن خود صرف می کنند و به جای اینکه با افکار منفی مقابله کنند سعی در تغییر نگرش خود دارند در این مسیر موفق تر هستند.

کسانی خوش شانس و خوشبخت هستند که بتوانند از موقعیت های موجود برای رسیدن به اهدافشان استفاده کنند.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد