راه هایی برای یافتن مسیر مشخص

9 ماه پیش

یکی از چیزهایی که افراد در طی کار با قانون جاذبه از آن انتظار دارند این است که می خواهند به راحتی و خیلی آسان به شادی و رفاه برسند. در واقع ما مجبور نیستیم رنج بکشیم یا سختی های زیادی را تحمل کنیم اما چگونگی کار کردن با کل سیستم نیز کمی عجیب به نظر می رسد. اما ورود به یک فضا از این جنس می تواند سخت باشد چون مسئله مقاومت، شایستگی و سایر افکار منفی مطرح است. این ها می تواند تلنگری برای تغییر انرژی شما باشد. تصمیماتی که می گیرید باید به نحوی باشد که در این مسیر راهانمای شما باشد و از ادامه راه ممانعت نکند.
به طور کلی زمانی که یک مساله وجود دارد سعی می کنید آن را درک کنید و به دنبال راه حل باشید. اما زمانی که این کار را نمی کنید به جای اینکه حل شوند پررنگ تر خواهند شد. وقتی مانع مغزتان برای ایجاد راه حل می شوید یا برای انکار مشکل خود تلاش می کنید احساسات منفی ایجاد می شود و احساسات ناخوشایند تشدید شده و چیزی که می خواهید را به دست نخواهید آورد. قانون جاذبه می گوید که نباید این کار را انجام دهید در این حالت ممکن است ناامید شوید و اظهار ناتوانی کنید.
در اینجا شما می خواهید با سهولت بیشتری حرکت کنید و عقب نشینی نکنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به جهان و به خودتان اعتماد کنید. اعتماد اولویت اصلی است. به یاد داشته باشید هر نوع انرژی که به جهان ارسال می کنید آن را دریافت می کند و بازخورد می دهد. اگر احساس ناامیدی دارید تلاش کنید تغییرات جدی در ذهن خود به وجود بیاورید.

هنگامی که به چیزی رسیدید نمی توانید به عقب برگردید و آن را کنترل کنید. بهتر است با آگاهی کامل تغییرات را انجام دهید.

اگر می خواهید همه چیز آسان باشد و جهان شما را پشتیبانی کند باید تمایل داشته باشید اقدامات متفاوتی را انجام دهید و از انرژی های مخالف دوری کنید.
متاسفانه این دیدگاه وجود دارد که اگر بخواهید خوشحال باشید و به موفقیت دست پیدا کنید باید کارهای خیلی سخت انجام دهید و رنج زیادی را متحمل شوید. اعتقاد کلی به این است که رنج و کار سخت به موفقیت منتهی می شود. اما بدانید که شما شایسته همه چیزهای خوب هستید و این هیچ ارتباطی به اینکه چه میزان کار انجام می دهید ندارد و مجبور نیستید هر چیزی را برای دیگران اثبات کنید. خیلی از افراد به نیروهای بیرونی توجهی ندارند و فکر می کنند چون خیلی زیاد کار کرده اند بنابراین سزاوار به دست آوردن همه چیزهای خوب هستند.
با توجه به راهنمایی های قانون جاذبه همه کارها را نمی توان به سرعت انجام داد و به سرعت به همه چیز رسید. هنگامی که به چیزی رسیدید نمی توانید به عقب برگردید و آن را کنترل کنید. بهتر است با آگاهی کامل تغییرات را انجام دهید. شما نمی توانید عادت های قدیمی را به راحتی کنترل کنید. بنابراین باید تصمیم های مختلفی بگیرید. هر چه تغییرات بیشتری در انرژی های خود ایجاد کنید اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت و همه چیزهایی که از قانون جاذبه یاد می گیرید را می توانید به راحتی اعمال کنید.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد