شما دقیقا چه چیزی می خواهید؟

11 ماه پیش

قانون جاذبه به شما می آموزد که می توانید با تصمیم گیری درست دقیقا همان چیزی که می خواهید را دریافت کنید و انرژی مثبتی را به تبع آن کسب کنید. اساسا باید افکار و احساسات و باورهای شما با چیزهایی که در زندگی می خواهید هماهنگ باشد به این ترتیب به چیزهایی که می خواهید می رسید.
هنگامی که چیز خاصی را برای رسیدن به رفاه و شادی مشخص می کنید سخت تلاش می کنید تا خودتان را شادتر از قبل بدانید حتی اگر آن را نداشته باشید. بنابراین برای رسیدن به آن تلاش می کنید و سعی می کنید راه رسیدن به آن را پیدا کنید.
چیزهایی که در حال حاضر در زندگی دوست ندارید به ترجیحات شما را نشان می دهد و این دقیقا همان چیزی است که به بهبود زندگی شما کمک می کند.
بسیاری از خواسته های شما نماینده بسیار خوبی از انرژی هایی است که به جهان ارسال می کنید. اما گاهی اوقات آنها بهترین نماینده نیستند چرا که ممکن است شما روی یک موضوع بیش از حد متمرکز شده باشید و از سایر انرژی غافل مانده اید. انرژی هایی که ممکن است نتایج متفاوتی را برای شما به ارمغان بیاورد.

منبع انرژی جهان هستی و درون شما است که می تواند به هر چیزی که می خواهید وصل شود اما برای رسیدن به موفقیت از این منابع راه ها و کانال های زیادی وجود دارد.

صرف نظر از اینکه زندگی شما تا به امروز به چه صورت بوده یا چه نوع شخصیتی دارید گاهی ذهن شما در مواردی به طور کامل آنچه می خواهید را نمی پذیرد.
در این حالت شما می توانید روی انرژی های خاصی تاثیر گذار باشید و این چیزی است که باید اتفاق بیفتد تا به خواسته خود برسید. اما باز هم ممکن است همیشه ارتباط عمیق برقرار نشود.
به عنوان مثال ممکن است تصمیم به کاهش وزن داشته باشید. ذهنیت سطحی شما این میل را برای دستیابی به اهدافی چون بهبود سلامت داشته باشد اما اگر عمیق تر ببینید شاید کاهش وزن را برای بدست آوردن روابط بهتر یا شغل مناسب تر بخواهید.
بنابراین زمانی را وقت بگذارید و در مورد انرژی هایی که می خواهید آشکار کنید و چیزهایی که می خواهید به دست آورید فکر کنید. به خصوص مواردی که در حال حاضر با آن مقابله می کنید چرا که آن ها می توانند شما را به سمت خواسته های واقعی سوق دهند.
قدرت قانون جاذبه در نمایش چیزی است که هستید نه چیزی که می خواهید باشید. بنابراین اگر شما مثلا یک کسب و کار خوب می خواهید بهتر است موفقیت را با هر درآمد و سطح شغلی که دارید جست و جو کنید. آموزش، محصولات و یا مهارت های شما راه هایی است که می تواند به موفقیت ختم شود.
منبع انرژی جهان هستی و درون شما است که می تواند به هر چیزی که می خواهید وصل شود اما برای رسیدن به موفقیت از این منابع راه ها و کانال های زیادی وجود دارد.
به یاد داشته باشید که ورای همه ویژگی هایی که در ذهن دارید در نهایت چیزهای بیشتری دریافت خواهید کرد. تمرکز بیشتر بر انرژی ها یک راه عالی برای استفاده از قانون جذب و تغییر هر جنبه زندگی برای بهتر شدن است.
بنابراین امروز به چیزهایی که دقیقا می خواهید فکر کنید و روی اینکه چرا و با چه هدفی آن ها را دنبال می کنید تمرکز داشته باشید.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد