شناسایی احساسات از طریق درست زندگی کردن

11 ماه پیش

طبیعتا همه چیزهایی که در زندگی با آن مواجه می شوید ابتدا در ذهن پردازش می شود. برای اعمال تعالیم قانون جاذبه از ذهن برای تشخیص، فکر کردن به چیزها، منطقی بودن، تشریح مراحل و… به خوبی استفاده می شود. در حالی که برای استفاده از این قانون باید روی همه توانایی در یافت اطلاعات چه درونی و بیرونی تمرکز شود.

به طور کلی اغلب نقش احساسات در تصمیم گیری نادیه گرفته می شود.

از آنجا که ذهن شما مدت زمان زیادی را با توجه به عقلانیت تصمیم گیری کرده به تصورات منطقی و عقلی عادت می کنید و از چنین فضایی برای ادامه استفاده خواهید کرد. یکی از دلایلی که افراد با قانون جاذبه مقابله می کنند تاکید آن بر روی توجه به احساسات است.

شما باید تمایل داشته باشید که به جای فکر کردن راه زندگی خود را از طریق احساسات پی بگیرید البته به معنی این نیست تفکر و عقلانیت و عملکرد ذهن خود را نادیده بگیرید بلکه هر دو باید در کنار هم مورد توجه قرار گیرند.

به احساسات خود اهمیت داده و اجازه بدهید شما را هدایت کنند. گاهی ذهن شما برای دریافت چیزی تصمیم می گیرد که شما علاقه ای به آن ندارید. در این زمینه بهتر است به احساسات خود اعتماد کنید.

اهمیت دادن و اعتماد کردن به احساسات شاید در ابتدا سخت به نظر بیاید اما اگر وارد این مسیر شوید ارزش دارد و به نتایج خوبی خواهید رسید.

احساسات شما سیستم هدایتی است که اگر مطابق با آن ها عمل کنید باعث می شود راحت تر و بهتر با جهان هماهنگ شوید. به شما اجازه می دهند که بدانید در حال دور شدن یا نزدیک شدن از عقلانیت ذاتی هستید یا نه. در نهایت چیزی که احساس می کنید به واقعیت تبدیل می شود.

زمانی که به طور کامل و مطلق از ذهن خود پیروی کنید حتی زمانی که چیزی را نشان می دهد که به آن تمایلی ندارید ممکن است متعجب شوید که چرا هیچ تغییری در زندگی شما به وجود نمی آید. وقتی در این نوع فضا قرار می گیرید نتیجه بهتر از این کسب نخواهید کرد. وقتی احساساتی چون شک، تردید، ترس و نارضایتی وجود دارد که شما از کنار آن ها به راحتی می گذرید چطور می توان انتظار داشت که همه چیز متفاوت باشد؟

بر پایه احساساتتان عمل کنید و ببینید که گام های بعدی چطور به شما نشان داده می شود.

ایمان و اعتماد یک ابزار مهم برای ابراز و آشکار کردن احساسات است. اگر باور داشته باشید که همه چیز از این راه می تواند تغییر کند می توانید آگاهانه و بدون تردید احساسات خود را به جهان ارسال کنید.

البته نباید به امید رسیدن به یک زندگی کامل و ایده آل یا ایجاد یک فضای احساسی بدون نقص باشید چرا که احساسات ناخوشایند همیشه ممکن است به وجود آیند و برای این اتفاقات ناخواسته که تحت کنترل شما نیستند باید احساسات درونی خود را کاملا مدیریت کنید.

شما نمی توانید مطمئن باشید که با اتخاذ یک تصمیم خاص یا انتخاب یک مسیر خاص تغییراتی که مد نظر دارید حتما اتفاق بیفتد. اما می توانید با استفاده از تجربیات خود انرژی و احساسات را کنترل کرده و به جهان ارسال کنید به طوری که به هدف خود نزدیک تر شوید.

اهمیت دادن و اعتماد کردن به احساسات شاید در ابتدا سخت به نظر بیاید اما اگر وارد این مسیر شوید ارزش دارد و به نتایج خوبی خواهید رسید.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد