قانون جاذبه و آرامش و پیروزی

12 ماه پیش

بسیاری از افراد مفهوم قانون جاذبه را نوعی سحر و جادو می دانند که می تواند بلافاصله زندگی شما را دگرگون کند. اینکه تصمیم بگیرید که چه چیزی می خواهید، تمرکز کنید و سپس آن را به واقعیت تبدیل کنید یک مفهوم درست و کلی است. اما چیزی فراتر از آن وجود دارد. قانون جذب سحر و جادو نیست بلکه ابزاری است که ذهن فرد با به کار گیری آن می تواند شرایط دنیای بیرون را تغییر دهد.
بنابراین در مورد مفهوم قانون جاذبه یاد می گیرید و متوجه می شوید اگر تغییراتی در الگوهای فکری و سیستم های باور خود ایجاد کنید می توانید جهان را از زاویه ای دیگر ببینید.
قانون جاذبه می گوید شما می توانید همه چیزهایی که می خواهید را داشته باشید اما باید برای رسیدن به آن ها راهی را پیدا کنید.
میان تئوری قانون جذب و نحوه برخورد از طریق آن با واقعیت تفاوت وجود دارد. زیرا شما نمی دانید که تا چه مدت می توانید با قانون جاذبه پیش بروید. ذهن شما در این راستا می تواند به دلیل انتظارات آشفته شود.
شما تلاش کنید زمان خود را صرف ایجاد انرژی های پایدار کنید و برای رسیدن به رفاه از اعتقادات محدود کننده رها شوید.

زمانی که احساس خوبی دارید و در آرامش به سر می برید می توانید انواع مختلف احساسات، از جمله ایده ها و الهامات، که راه را روشن تر می کند را تجربه کنید و ببینید.

همه افراد تلاش می کنند که سریع تر به آنچه می خواهند برسند. تلاش برای رسیدن به پول بیشتر هر چه سریعتر. یا زمان بیماری می خواهند که هر چه زود تر بهبود یابند.
اما هر چه تغییرات و اعتقادات خود را به تدریج تغییر دهید پیشرفت بیشتری را خواهید دید. ممکن است خواسته های شما در زمان دقیق و موقعیتی که ذهن شما در نظر گرفته روی ندهد اما اطمینان داشته باشید که در مسیر درست قرار گرفته اید.
اما این نکته را در نظر بگیرید که شما قادر نیستید برای رسیدن به پول انرژی خود را ارسال کنید و توقع داشته باشید که جهان همه منابع خود را برای هدف شما به کار می گیرد.
از اهداف کوچک شروع کنید. برای رسیدن به ثروت زیاد هدف خود را به قسمت های کوچک تر تقسیم کنید و ذهن خود را برای پذیرش باورهای جدید آماده کنید.
شما به دنبال راهی جدید هستید که ذهنتان تا کنون تجربه نکرده است. این باعث می شود ذهن شما آرام شده و حتی اگر برای خواسته های خود پاسخی دریافت نکرده اید احساس بهتری را کسب کنید.
زمانی که احساس خوبی دارید و در آرامش به سر می برید می توانید انواع مختلف احساسات، از جمله ایده ها و الهامات، که راه را روشن تر می کند را تجربه کنید و ببینید.
ممکن است شما تلاش کنید اما ذهن در هر مرحله مقاومت کند در این حالت باید برای تغییر انرژی خود اقدام کنید. شما در مورد تمام اتفاقات بیرون اطلاعات ندارید و نمی توانید با اطمینان بگویید که چیزی که می خواهید به وقوع می پیوندد یا نه.
به این باور برسید که همه چیز دقیق و قطعی نیست اما برای رسیدن به آن به این دلیل از تلاش دست نکشید.
به یاد داشته باشید نقطه قوت انسان این است که می تواند احساسات خود را کنترل کند و آن ها را ارتقا دهد و به جذب چیزهایی که می خواهد بپردازد.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد