قانون جاذبه و اعتماد به انرژی

12 ماه پیش

برای کار کردن با قانون جذب و رسیدن به هدف ایتدا باید به خودتان اعتماد کنید. چه کسی جز شما می تواند برای کسب درآمد، کنترل و دستکاری واقعیت و … شرایطی را فراهم کند که به رفاه منجر شود؟
بعضی افراد تمام عمر خود را در بی اعتمادی زندگی می کنند. حتی زمانی که هدیه ها و نعمت هایی که به وضوح برای آن ها مشخص شده و از جهان دریافت کرده اند اما بدون توجه به چیزهایی که آن ها را احاطه کرده در بی اعتمادی به سر می برند.
خودشان را دوست ندارند چون می خواهند تحت کنترل باشند و همیشه کسی از آن ها حمایت کند.
اعتماد و خودباوری می تواند عمیق ترین ترس های شما را از بین ببرد. ترس از پیش رفتن، ترس از شکست، ترس از انتقاد و …
اگر به جهان هستی اعتماد ندارید با رها کردن خود و برون سپاری انرژی هایتان به دنبال راه حل باشید. زمانی که کاملا خسته و ناامید و غمگین شده اید به انرژی های خود اعتماد کرده و تجربیات شگفت انگیزی را رقم بزنید.
یک سرمایه اعتماد انرژی اه بیاندازید.

با عمل کردن به طور موثر و اعتقاد به اینکه این ایده ها کاربردی و مفید هستند به حمایت های همه جانبه جهان هستی پی خواهید برد.

سرمایه اعتماد انرژی چیست؟
فرض کنید مادر و پدر مبلغ زیادی پول دارند و بخشی از آن را برای فرزندان خود ذخیره می کنند تا آن ها از یک سن خاص بتوانند از آن بهره بگیرند.
سرمایه اعتماد انرژی نیز یک سرمایه گذاری شگفت انگیز روی انرژی ها و احساسات است که برای مبارزه با ترس و وحشت به کار گرفته می شود. هر چه این سرمایه بیشتر و بزرگتر باشد در مقابل ناملایمات قوی تر خواهید بود.
اگر ترس های شما باعث می شود که کارهایی انجام دهید که عاقلانه نیستند یعنی هنوز از آن ها رهایی پیدا نکرده اید. این ترس ها اعتماد به نفس شما را کاهش داده و شما را به عقب می کشد. اما با اعتماد و باور فوق العاده موفق خواهید شد.
با اعتماد به جهان و رفع مشکلات با امکاناتی که در اختیار شما می گذارد می بینید که این باورها چقدر برای شما منفعت و سود داشته است. قانون جاذبه می گوید اعتماد به جهان و استفاده از نیروی انرژی می تواند همه چیز را حل کند.
شجاع باشید. ترس های خود را بیان کرده و برای مقابله با آن ها تلاش روی انرژی های خود سرمایه گذاری کنید. زمانی که خود را باور کنید و به جهان اعتماد داشته باشید موفقیت شما به آرامی جریان پیدا می کند.
اعتماد به ایده های جدید و پذیرفتن راه حل ها منجر به یک زندگی رویایی خواهد شد. عمل کردن به این ایده ها و الهامات روال زندگی شما را تغییر خواهد داد.
با اعتماد به جهان می توانید سخت ترین مانع ها را از سر راه خود برداشته و در شرایطی قرار بگیرید که برای شما خوشایند است و اعتماد به نفستان را افزایش می دهد. به آرامش می رسید و ایده ها و شرایط و راه حل هایی را برای رسیدن به هدف دریافت می کنید.
با عمل کردن به طور موثر و اعتقاد به اینکه این ایده ها کاربردی و مفید هستند به حمایت های همه جانبه جهان هستی پی خواهید برد.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد