قانون جاذبه و اقدامات الهام بخش

12 ماه پیش

برای حداکثر استفاده از قانون جذب باید راحت تر زندگی را احساس کنید و نه همیشه بر پایه منطق و نه بر پایه احساس. این امر در موارد مختلف اهمیت زیادی دارد و می تواند به تشکیل زندگی بهتر کمک کند.
اما به هر حال وقتی با قانون جذب کار می کنید در مورد پیروی از شهود و اعمال الهام بخش زیاد می شنوید. اینها دو عامل بسیار مهم در فرایند آشکار سازی انرژی هاست که هر چه بیشتر مورد توجه قرار بگیرد جذب خواسته ها راحت تر خواهد بود.
برای بسیاری از افراد سردرگمی هایی وجود دارد به این صورت که نمایش انرژی ها ناشی از الهام یا شهود است اما در این راه موانعی وجود دارد که استفاده از فضای انرژی و احساسات را سخت می کند.
تصور اینکه بعد از یک برانگیختگی بصری یا انجام اقدامات لازم به تبع الهامات به چیزهایی که می خواهید برسید آسان است و اتفاقات خوب در زندگی نشان دهنده عملکرد خوب و درست زندگی است.
اما این مسائل از یک مسیر ساده عبور نمی کند ولی به معنی اشتباه نیست. گاهی اوقات ممکن است یک برانگیختگی بصری یا یک اقدام الهام بخش به چیزی منجر شود که دوست نداشته باشید و در مقابل آن واکنش نشان دهید. اما بررسی همین الهامات و تظاهرات تجربه ای را برای شما رقم می زند که به کمک آن می توانید تجسم و انرژی خود را به آنچه در واقع می خواهید نزدیک کنید. و بیشتر اوقات به داشتن یک بینش مفید و درک عمیق از هدف منجر می شود.
بنابراین حتی اگر به خواسته خود نرسید هم اقدامات الهام بخش برای شما مفید است. هر چیزی که به شما کمک می کند تا در مسیر تبدیل شدن به کسی که واقعا هستید و از بین بردن انرژی هایی که مانع شما هستند قرار بگیرید مفید و تاثیرگذار است.

در لحظه زندگی کردن قدرتمند ترین راه برای همسو شدن با چیزهای خوب است. در حال حاضر با تلاش می توانید امیدوار باشید که به نتیجه خوب و مثبت برسید.

اکثر افراد می خواهند خیلی راحت و آسان و بدون گذر زمان و انجام کاری متناسب به دست آورند. اما هر چه در برابر تغییر انرژی بیشتر مقاومت کنید این کار سخت تر خواهد بود. سرکوب کردن احساسات به جای کنترل منطقی آن ها بسیاری از فرصت ها را از بین خواهد برد.
انتظارات خود را رها کنید. این یک کار چالش برانگیز است. پس از آزاد کردن انتظارات عملکرد ذهن شما بهتر شده و برای دریافت انرژی تقویت می شود.
اکثر افراد اساسا توانایی ترسیم نقشه و چشم انداز یا حتی ترکیب شرایط به نحوی که رسیدن به هدف را تسهیل کند را ندارند. این به معنای وسواس نیست انواع اتفاقاتی که در زندگی می افتد و احساساتی که آشکار می شود تمایل دارند و باید که در یک فضای احساسی جدید و مثبت قرار بگیرند.
هنگامی که از اقدامات الهام بخش بهره می گیرید سعی کنید از لحظه لذت ببرید و بدون توجه به نتیجه نهایی تمام تلاش خود را به کار گیرید.
در لحظه زندگی کردن قدرتمند ترین راه برای همسو شدن با چیزهای خوب است. در حال حاضر با تلاش می توانید امیدوار باشید که به نتیجه خوب و مثبت برسید.
این به معنای لذت بردن از لحظه ای است که در آن هستید. لذت بردن از فرایند خلاقیت و ایجاد فضای سرگرم کننده برای رسیدن به مقصد.
هر نوع اقدامی که انجام می دهید و هر تصمیمی که می گیرید در نتیجه نهایی منعکس می شود.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد