قانون جاذبه و بی تفاوتی

11 ماه پیش

همان طور که پیش تر گفتیم قانون جاذبه هم می تواند شما را پیش ببرد و هم می تواند مانع شما باشد. با شروع این قانون ممکن است شما در حالت های عاطفی خود دچار وسواس شده و با هر خلق و خوی بد ناامید شوید. شما احساسات مختلفی دارید که نمی دانید با آن ها چه کار کنید.
نقش عمل در پدید آمدن چیزهایی که می خواهیم به واسطه قانون جاذبه گاهی با برداشت ما از این قانون متفاوت است. در واقع انرژی تجربیات شما را رقم می زند و هر گونه اقدام و عمل باید در راستا و هماهنگ با این انرژی ها باشد.
دیدگاه سنتی اما می گوید شما برای اینکه سزاوار دریافت چیزی باشید باید برای آن یک طرح و استراتژی قوی داشته و به سختی کار کنید تا نتیجه مورد نظر حاصل شود.
این دو دیدگاه کاملا با هم متضادند و اغلب دیدگاه سنتی ریشه دار و عمیق است.
مراقب انرژی ها و احساسات خود باشید از میان تمام احساسات منفی که در قانون جاذبه بروز می کند همین رها کردن انرژی ها بدون کنترل و مراقبت می تواند بیشتر از هر چیزی شما را ناامید کند چرا که اگر در حال شادی و رفاه کامل هم باشید و به انرژی های منفی توجه نکنید کم کم پررنگ شده و ذهن شما در بر می گیرد.

احساسات منفی به خودی خود چیزی نیست که شما را زمین بزند اما مقاومت در برابر آن مطمئنا مانع پیشرفت شما خواهد شد.

زمانی که شما بی تفاوت باشید به این نتیجه می رسید که هیچ چیز تغییر نمی کند و انرژی های متضاد در شما احساس ناامنی به وجود می آورد. نا آگاهی و بی تفاوتی از انرژی ها قدرت آن ها را کاهش نمی دهد.
بعضی از افراد فکر می کنند در برابر برخی از احساسات نباید کاری انجام دهند و بی تفاوت باشند مانند خشم اما پنهان کردن یا رها کردن احساسات به حال خود چیزی را حل نمی کند بهتر است آن را درک کنید و به تدریج کاهش دهید.
گاهی اوقات پیامد های ایجاد تغییر خیلی عظیم است و ممکن است شما آمادگی شروع به این کار را نداشته باشید. تمام انرژی های شما می تواند پنهان بماند و اگر با نادیده گرفتن آن ها راضی و خشنود هستید به تغییر نیازی ندارید.
تمایل به احساس بهتر و رها شدن از بند رخوت ممکن است چرخه دیگری را به وجود آورد که شما را در مسیر تلاش قرار دهد.
آشکار شدن انرژی های خاص نقش شما در ایجاد چیزهایی که می خواهید را پررنگ تر می کند و اهمیت کار کردن در یک فضای الهام بخش واضح تر می شود. در این حالت با اطمینان می توانید در مقابل احساسات ناخوشایند بایستید.
گاهی اوقات ترس از تغییر و به چالش کشیدن ذهن، شما را نسبت به انرژی های پنهان و آشکار درونی بی تفاوت کرده و اجازه رشد و پرورش آن ها را نمی دهد. گاهی برخی افراد این حالت را می پسندند و در همین حال می مانند اما اگر کسی به دنبال نتیجه ای خاص باشد و حاضر به خروج از این حالت و ایجاد تغییر نشود سرخوردگی و ناامیدی بر او چیره خواهد شد.
احساسات منفی به خودی خود چیزی نیست که شما را زمین بزند اما مقاومت در برابر آن مطمئنا مانع پیشرفت شما خواهد شد.
اجازه دهید احساسات و انرژی ها آزاد شوند تا به طور طبیعی احساس بهبود و نشاط در شما ظاهر شود.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد