خانه / مقالات / قانون جاذبه و تاثیر عوامل بیرونی
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

قانون جاذبه و تاثیر عوامل بیرونی

قانون جاذبه به ما می آموزد که دنیای بیرون از درون شما ساخته می شود. ما اغلب تلاش می کنیم با بالا بردن احساسات درونی و انرژی های ذهنی خود یک واقعیت متفاوت را در بیرون رقم بزنیم.
زمانی که به سمت هدف گام بر می داریم همیشه به نظر می رسد که چیزی از بیرون در ما را به عقب می کشد و الگوها و باورهای عمیق و مطبوع ذهنی ما را می شکند.
شکایت و گله، خشم و نفرت، تفکر محدود و مانند آن فقط جلوی بروز انرژی مثبت را گرفته و وسواس بیش از حد برای ایجاد و دریافت احساس خوب، زمانی که در کار با قانون جاذبه غرق شده ایم جلوی حرکت ما را خواهد گرفت.
خودتان را به چالش بکشید
گاهی اجازه می دهید که شرایط بیرونی به شما دیکته کنند که چطور احساس کنید و چگونه رفتار کنید که اغلب برای چیزهایی که دوست ندارید انجام بدهید اما تافاق می افتد خودتان را سرزنش می کنید.
بیشتر افراد برای احساسات منفی و ناخوشایند خود دیگران یا شرایط بیرونی را مسئول می دانند. این گونه بسیاری از افراد برای حفظ و تقویت احساسات مثبت خود تلاشی نمی کنند و از آن دست می کشند. در حالی که تمام عصبانیت ها، غم ها، ناامیدی ها و … از درون فرد سرچشمه می گیرد.

External_factors

باید به این باور برسید که می توانید هدف و چشم انداز زندگی خود را با توجه به نیروی ذهن خود و بدون در نظر گرفتن اینکه دیگران چه می گویند و چگونه می اندیشند ترسیم کنید.
ممکن است شما نتوانید به طور کامل خود را از عقاید و حرف های دیگران ایمن بدارید اما قطعا می توانید گام بزرگی در حفظ انرژی خود بردارید.
بررسی کنید که چرا عوامل خارجی از جمله افراد دیگر روی شما اثر گذاشته و موجب تحریک شما می شوند؟
اگر شما خط و مسیر مشخصی داشته باشید به راحتی می توانید با انرژی های منفی بیرونی مقابله کرده و اجازه ندهید که اثری بر ذهن و عملکرد شما بگذارند.
به این ترتیب دیگر خودتان را بابت این مسئله سرزنش نخواهید کرد و شخصیت مستقل شما شکل می گیرد. بنابراین می توانید در هر مقطعی با بررسی افکار و احساسات خود تصمیم بگیرید که چه افرادی را در اطراف و زندگی خود نگه دارید. این کار باعث می شود انرژی های مثبت خود را کشف کرده و ابراز کنید و آن ها را در راه رسیدن به هدف به کار بگیرید.
هنگامی که در حال ایجاد یک تغییر بزرگ در زندگی خود هستید لازم است که برای انرژی و رفاه خود اولویت بندی داشته باشید. برای روابط خود مرز و حریم ایجاد کنید. از فضاهای منفی دور شوید. شما می توانید انتخاب کنید که وقت خود را صرف چه چیزهایی کنید و برای چه کارهایی انرژی خود را به کار گیرید.
همواره برای شروع تعاملات خود با افراد را در نظر بگیرید. فعل و انفعالات احساس و انرژی خود را بررسی کرده و تاثیر تصمیمات و اقدامات خود در نظر بگیرید.
اطرافیان شما مهم ترین عامل رفتار و عملکرد شما هستند که نمی توانید آن ها را نادیده بگیرید اما می توانید روابط خود را کنترل کنید.
این شما هستید که باید واکنش خود را در مقابل تاثیر عوامل خارجی کنترل کنید و پس از آن تصمیم گیری کرده و وارد مسیر خود شوید.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

2 دیدگاه

x

این مطالب را نیز ببینید!

قانون جذب و احساس خوب

سلام و درود به شما عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت مثبت ...