قانون جاذبه و روزمرگی

11 ماه پیش

اگر قانون جاذبه حاکی از تجربه است و توسط افکار و باورها و احساسات تعیین می شود آیا هر زمان که در وضعیت اعتماد، شادی و همسویی کامل نیستید دنیا را تیره و تار می بینید؟
هنگامی که روز بدی دارید یا به هر دلیلی احساس افسردگی می کنید به نظر شما چه اتفاقی برای انرژی های مثبت می افتد؟ یعنی اگر حس شادی و رفاه و هیجان را به مدت طولانی حفظ کردید با داشتن یک روز بد همه آن ها را از یاد می برید؟
این سوال ها مشخص می کند که تمرکز شما بیشتر روی چه چیزی است اگر به طور دائم و مداوم روی یک احساس و انرژی تمرکز کنید و برای آن وقت بگذارید بنابراین اگر هر اتفاقی در مسیری متفاوت از آنچه می خواهید بیفتد اندوهگینتان می کند.
برای آگاهی بیشتر از تجربیات باید از احساسات خود بیشتر آگاه باشید. بدون شک باید تلاش کنید تا اعتماد بیشتری به این فرایند داشته باشید و نه به آنچه در نهایت می خواهید. بهتر است روی تغییر باورهایی که به شما کمکی نمی کنند تمرکز کنید و برای بهبود مسیر تلاش کنید حتی اگر همه چیزهایی که می خواهید در حال حاضر مهیا نیست.
اما به این معنی نیست که در تمام شبانه روز در حالت شادی و خوشی باشید یا احساسات ناخوشایند را سرکوب کنید. زیرا شما فکر می کنید این احساسات اتفاقات ناخواسته ای را برای شما رقم می زند.

انرژی های ارسالی شما به جهان مجموعه ای از افکار و عقاید و احساسات است که بیشتر چیزهای مثبت را جذب می کند.

آموزه های قانون جاذبه به سادگی بیان می کند که جهان درونی شما تجربه های بیرون را می سازند. انرژی های ارسالی شما به جهان مجموعه ای از افکار و عقاید و احساسات است که بیشتر چیزهای مثبت را جذب می کند اما به این معنی نیست که هیچ چیز منفی وجود ندارد و نباید جذب شود.
برای رسیدن به واقعیتی که می خواهید فقط باید روی چیزهایی که می خواهید کار کنید. اما اگر فکر می کنید باید به تمام چیزهای مثبت دست پیدا کنید و هیچ گاه با افکار و احساسات منفی مواجه نخواهید شد سخت در اشتباه هستید.
بنابراین با توجه به پیچیده بودن جریان انرژی ها داشتن یک روز بد همراه با ناراحتی و شک و تردید به این معنی است که شما جریان انرژی مثبت خود را متوقف کرده و به احساسات منفی پرداخته اید.
قبل از اینکه به طور آگاهانه شروع به کار با انرژی کنید و قبل از اینکه هر ایده ای را برای رسیدن به واقعیت در نظر بگیرید سیستم اعتقادی خود را بررسی کرده و اطمینان حاصل کنید که چه انرژی هایی را می خواهید جهان ارسال کنید.
به یاد آورید که قانون جاذبه یک ابزار نیست بلکه یک راه برای توضیح چگونگی ایجاد واقعیت است.
همه چیز به پیچیدگی انرژی ها بستگی دارد. حالا که می دانید درون شما چه تاثیر عمیقی بر جهان بیرون دارد می توانید شروع کنید و چیزهایی که می خواهید را به دست آورید.
بدیهی است که برای تغییر درون خود ابزارها و تکنیک ها و برنامه های جدیدی را به کار بگیرید چون در قلمرو جدیدی هستید.
وقتی با ابزارهای جدید درگیر می شوید به طور طبیعی مثبت فکر می کنید و برای جذب اهداف تلاش خواهید کرد.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد