قانون جاذبه و سرزنش نکردن خود

11 ماه پیش

اگر می خواهید به طور جدی با آموزه های قانون جاذبه کار کنید یکی از مهم ترین مواردی که باید به کار بگیرید و برای شما ارجحیت داشته باشد مسئولیت انرژی ها و احساسات است.
اگر مشخص شود چه باورها و افکار و احساساتی در طی روز آشکار می شود می توانید ابزارها و فعالیت هایی که باید برای رسیدن به مقصد در نظر بگیرید را تنظیم کنید.
با ابراز آگاهانه احساسات و باورها می توانید یک زندگی کاملا متفاوت برای خود ایجاد کنید. خیلی عالی می شود اگر به این باور برسید که برای اینکه در خوشی و رفاه به سر ببرید نیازی نیست به عوامل بیرونی تکیه کنید. برای این کار نیازی نیست برای کنترل افراد و شرایط خارجی تلاش کنید.
با این حال بسیاری از افراد مسئولیت را به این معنی می دانند که خودشان را برای تمام اتفاقات ناخوشایند سرزنش کنند. آن ها بر این باورند که دلایل زیادی وجود دارد که این اتفاقات رخ می دهد.
مسئولیت پذیری خوب است اما اگر بخواهید با عنوان مسئولیت خود را سرزنش کنید ممکن است در حالت رکود و سستی بمانید و نتوانید پیش بروید.

وقتی در مسیری قرار بگیرید که به آن علاقه دارید یک فضای انرژی مثبت ایجاد می شود که موجب ایجاد حس بهتر و مثبت تر خواهد شد و اگر گاهی احساس بدی به شما دست دهد حداقل آن را تحمل می کنید.

هدف همه ما در زندگی این است که رفاه را حداکثر و سختی ها را به حداقل برسانیم. بنابراین هیچوقت به صورت هدفمند به دنبال احساسات ناخوشایند نیستید. بعضی از افراد از کلمه جذب برداشت منفی دارند و وقتی می شنوند که می شود بعضی چیزها را جذب کرد این تصویر در ذهن آن ها شکل می گیرد که ممکن است چیزهایی جذب شوند که منفی و ناخوشایند است اما هیچ کس انرژی های خود را هدایت و کنترل نمی کند برای اینکه به نتایج ناخوشایند برسد.
شما نباید برای اشتباهات و تجربیات گذشته خودتان را سرزنش کنید همه اتفاقات گذشته می تواند ابزاری برای یادگیری شما باشد. سعی کنید به درک بهتری از نحوه شکل گیری تجربیات خود برسید و برای کار روی دنیای درون خود آگاهانه تلاش کنید.
شما ممکن است به دنبال تمایلات و خواسته های خود نروید و ده ها سال را صرف شغلی بکنید که از آن متفر هستید. اما اگر روی انرژی ها و اهداف خود تمرکز کنید به راحتی می توانید از چیزی که به آن علاقه ای ندارید دست بکشید و راه مورد نظر خود را پی بگیرید اما در این مرحله نباید خود را سرزنش کنید بلکه این سال ها را به عنوان تجربه و راهنما پیش روی خود قرار دهید و برای ادامه مسیر از آن استفاده کنید.
وقتی در مسیری قرار بگیرید که به آن علاقه دارید یک فضای انرژی مثبت ایجاد می شود که موجب ایجاد حس بهتر و مثبت تر خواهد شد و اگر گاهی احساس بدی به شما دست دهد حداقل آن را تحمل می کنید.
فکر نکنید که این زمان ها را از دست داده اید و بابت آن خود را سرزنش کرده و ناراحت باشید. از این سال ها درس هایی گرفته اید که شما را به مرحله کنونی رسانده و به بینشی رسیده اید که می تواند برای ادامه مسیر در خدمت شما باشد و انگیزه ای برای حرکت رو به جلو.
به خودتان سخت نگیرید و هرگز برای ایجاد یک زندگی بهتر نترسید.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد