قانون جاذبه و عجله کردن

11 ماه پیش

تعالیم قانون جاذبه واقعا بسیار ساده است اما چگونگی هماهنگی با آنچه می خواهیم در نظریه و عمل متفاوت است. شما در امر ایجاد واقعیت متخصص نیستید و بسیاری مسائل در قالب محدودیت اعتقادات، ترس و تردید در شما وجود دارد.
ذهن شما همیشه انرژی های درونیتان را به نمایش می گذارد و این کار را برای درک و برنامه ریزی و کشف و نتیجه گیری بر اساس داده ها متوقف نمی کند و این شما هستید که باید هماهنگ شوید.
تمرکز بر مثبت بودن می تواند شما را بیشتر از همیشه پیش ببرد اما اگر فعال نباشید و در جهت خواسته خود تلاش نکنید ذهن شما این انرژی را دریافت نمی کند و می پندارد که شما به صورت فعال چیزی نمی خواهید.
اگر در حال تغییر افکار خود هستید به این معنی نیست که این باورها، ترس ها، تردیدها و … دوباره ظهور نکنند. در مقابل این تغییرات و افت و خیزها شیوه پاسخ شما و چشم اندازی که ترسیم می کنید خیلی مهم است.
انتظاری که شما دارید و واقعیتی که اتفاق می افتد ممکن است متفاوت باشد برای هماهنگ سازی انتظارات با واقعیات باید صبور باشید و قدم قدم پیش بروید به این ترتیب می توانید به تمام جزئیات و چیزهایی که در مسیر وجود دارد مسلط شوید. عجله کردن در این کار با توجه به اینکه ذهن انسان مدام در حال رشد است جر سرخوردگی و خستگی نتیجه ای ندارد.

رهایی از احساسات منفی انواع مختلف انرژی را به شما نشان می دهد. حتی بهتر از چیزی که انتظار آن را دارید فقط در این راه باید صبور باشید و آرام آرام پیش بروید.

فکر کردن و تمرکز روی زندگی دیگران می تواند شما را ناامید کند اما شما باید به این درک برسید که هر کسی با توجه به فضایی که در آن قرار گرفته و انرژی های که به جهان ارسال می کند بنابراین افراد مختلف نتایج متفاوتی می گیرند.
همه چیزهایی که می خواهید و دوست دارید به آن ها برسید از عدم رضایت نسبت به شرایط فعلی ناشی می شود. اما در این مسیر نمی توانید مقاومت خود در برابر احساسات ناخوشایند و افکار منفی را نادیده بگیرد. برای کاهش و در نهایت از بین بردن این مقاومت ها به زمان نیاز دارید چرا که خیلی از این افکار در طولانی مدت در ذهن شما شکل گرفته بنابراین برای تعدیل و کنترل آن ها عجله نکنید.
پس از اینکه به احساسات منفی خود مسلط شدید دیگر اهمیتی نمی دهید که چه اتفاقی می افتد و یا دیگران چه اقداماتی انجام می دهند و با قدرت و مصر به راه خود ادامه می دهید. اما اگر برای رسیدن به این مرحله عجول باشید قطعا بعد از گذشت مدت کوتاهی با دلسردی و سرخوردگی از راه باز می مانید.
اگر ذهن خود را با این افکار منفی درگیر کنید فضا برای آشکار شدن و ارسال انرژی های مثبت ایجاد نمی شود و از هدف خود فاصله می گیرید.
رهایی از احساسات منفی انواع مختلف انرژی را به شما نشان می دهد. حتی بهتر از چیزی که انتظار آن را دارید فقط در این راه باید صبور باشید و آرام آرام پیش بروید. به این ترتیب حتی اگر زمان زیادی وقت بگذارید در برابر تمام احساسات منفی و محدودکننده ای که می توانند بعد از این مرحله خود را نشان دهند پیروز خواهید شد و هیچ چیزی نمی تواند مانع رسیدن شما به هدف باشد.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد