قانون جاذبه و قدرت ذهن

1 سال پیش

شما واقعا قدرتمند هستید و می توانید تلخی ها را از خود دور کنید.
گاهی ممکن است خسته شوید و فکر کنید که چیزی که می خواهید را به دست نمی آورید. با اعتراض به درد، پشیمانی، ناامیدی و دیگر حوادثی که ممکن است در زندگی به وجود آید کام خود را تلخ کرده و فکر می کنید این ها واقعیت زندگی هستند.
فکر می کنیم همه چیز خیلی بد است و دلیل و چگونگی زندگی شما معلوم نیست و این یک تفکر غلط است که اغلب افراد به آن عادت کرده اند.
همه ما می خواهیم در یک منطقه امن و آرام زندگی کنیم بدون توجه به چیزهای ناخوشایند و از همه اتفاقات اجتناب ناپذیر جلوگیری کنیم.
تنها ذهن شماست که قدرت حفظ چیزهایی که می خواهید را دارد. می تواند به تجربیات ذهن شما شکل دهد و برای محقق شدن واقعیت ها تلاش کند. البته مدیریت ذهن با شما است.
ماهیت قدرت ذهن این است که به کمک آن می توانید روی وقایع بیرونی کنترل داشته و چیزهایی که دلخواه است را ایجاد کنید. ذهن شما به تظاهرات خاص متصل شده و برای نشان دادن چیزی که باعث خوشحالی شما می شود اقدام می کند.

اگر ترس ها و نگرانی ها نسبت به اتفاقات بد بیشتر از پیش آشکار شد مهم است که این احساسات را دقیقق تر بررسی کرده و برای تغییر آن ها اقدام کنید.

قدرت شما برای شکل دادن واقعیت بیرونی دروغ نیست و با مدیریت احساسات این کار امکان پذیر است.
اگر شما تمایلات خود را بطور آشکار و ملموس در دنیای واقعی می بینید و حس می کنید به دلیل قدرت ذهن است. اگر عشق می خواهید همه چیزهایی که این حس را در شما زنده می کند جذب می کنید. اگر پول می خواهید فراوانی را دریافت می کنید اما شما نمی توانید شخصی که دوست دارید را به دست آورید و چیزهایی از این قبیل چون با قدرت ذهن نمی توانید روی زندگی شخصی افراد اثر بگذارید. ذهن شما نمی تواند روی دیگران هیچ اثر مثبت یا منفی بگذارد.
افرادی که با قانون جاذبه کار می کنند می دانند که اعتقادات نشان دهنده انرژی فرد است. ذهن شما بیشتر از هر چیزی روی خود شما تاثیر می گذارد و با آزاد کردن احساساتی چون ترس، عدم اعتماد به دیگران و یا احساسات مطلوب مثل شادی و رضایت به جذب چیزهایی که در اطراف وجود دارد می پردازد.
با افکار منفی خود مبارزه نکنید این کار فقط قدرت بیشتری به آن ها می دهد. زمانی که برای انرژی های خوب و مثبت وقت بگذارید و بدانید که این انرژی ها از شما حمایت و پشتیبانی می کنند باعث می شود که احساسات بد به حاشیه بروند.
اما اگر ترس ها و نگرانی ها نسبت به اتفاقات بد بیشتر از پیش آشکار شد مهم است که این احساسات را دقیق تر بررسی کرده و برای تغییر آن ها اقدام کنید.
گاهی ممکن است با تغییر انرژی بعضی چیزهایی که اکنون در زندگی دارید را از دست بدهید. مثلا ارتباط با افراد. این همیشه به معنای سقوط و ناکامی نیست. همانطور که برای تغییر انرژی خود اولویت هایی دارید در زندگی نیز مرزهایی مشخص کنید.
همانطور که انرژی و احساسات ارتقا می یابد افرادی را که با خواسته های شما مطابقت دارند جذب می کنید. برای مثال افرادی که به رشد شخصی علاقه داشته باشند یا چشم انداز شما در زندگی شبیه باشد و …
البته به این معنی نیست که افرادی که در مسیر مشابه سیستم باور شما قرار نگیرند به طور خودکار از دایره روابط شما حذف می شوند. بلکه می توانید ارتباط خود را با همه کسانی که دوست دارید حفظ کنید و حلقه افراد مرتبط با علاقه مندی های خود را گسترش دهید.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد