قانون جاذبه و متقاعد شدن

12 ماه پیش

ایده این که شما بتوانید واقعیت دلخواه خود را از طریق قانون جاذبه ایجاد کنید بسیار هیجان انگیز است و شما واقعا اعتقاد دارید که آن چه می خواهید حتما به وقوع می پیوندد.
بنابراین شما تمام تمرین های پیشنهادی قانون جذب را انجام دادید و روی حقیقت ها و انرژی های وجودی خود تمرکز کردید. اما زمانی که همه چیز مطابق با میل شما پیش نرفت احساس ناامیدی کردید. در این حالت شروع به گلایه کرده که این منصفانه نبوده و قانون جذب درست عمل نمی کند.
غافل از اینکه نمی دانید شاید آگاهانه از انرژی های خود استفاده نمی کنید و راه رسیدن به شادی و رفاه را بلد نیستید.
خیلی مهم است که قانون جذب را درک کنید هنگامی که متخصصان قانون جذب راجع به آن حرف می زنند هماهنگی و منابع موجود در جهان را در نظر می گیرند. شما انرژی و قدرتی دارید که به وسیله آن می توانید به جذب خواسته های خود بپردازید کافی است این نیرو و قدرت درونی را باور داشته باشید و از آن استفاده کنید.
اما باور به کمک های جهان می تواند آسایش خاطر فراهم کند از طرفی هم احساس عدم توانایی ایجاد کند. به این دلیل که ممکن است فکر کنید نمی توانید برای خود کاری انجام دهید یا حتی بد تر از این نیرویی بیرونی برای شما تصمیم می گیرد.

مهم نیست که چقدر کار انجام می دهید و چقدر تلاش می کنید بدانید تا زمانی که چیزی درون شما تغییر نکند نمی توانید دنیای بیرون را نیز تغییر دهید.

شما باید بدانید صرف نظر از اینکه چه شخصیتی دارید و چقدر شایستگی دست یافتن به زندگی بهتر را دارید علاوه بر هاهنگ کردن انرژی های خود باید به اقدام و عمل بپردازید وگرنه نتیجه قابل قبولی نخواهید گرفت.
این کار نه تنها ناامید کننده نیست بلکه به این معنی است که نیرویی بیرونی برای کنترل خواسته های شما وجود ندارد و تنها خود شما مسئول اهداف و نتایج کار خود هستید.
قانون جاذبه یک راه برای توضیح چگونگی واقعیت کار بر اساس ذهنیت و آنچه اتفاق می افتد است. اما شما از این قانون استفاده نمی کنید برای آنکه به همه چیز برسید بلکه قانون جذب یک راهنما است. ابزار واقعی مانند تصدیق و تایید و مدیریت انرژی ها به فعال کردن احساسات و فرکانس هایی که به جهان نشان می دهد چه می خواهید و تغییر اعتقادات کمک می کنند.
شما باید با خودتان راجع به کارهایی که برای تغییر سیستم اعتقادی انجام داده اید صادق باشید و متناسب با این تغییرات و کارهایی که در آن راستا انجام داده اید انتظار جذب و دریافت از جهان داشته باشید. مطمئنا زمانی که از تمام ابزارهای خود استفاده می کنید احساس بهتری خواهید داشت.
مهم نیست که چقدر کار انجام می دهید و چقدر تلاش می کنید بدانید تا زمانی که چیزی درون شما تغییر نکند نمی توانید دنیای بیرون را نیز تغییر دهید.
از اینکه احساسات بد و ناخوشایند به سراغ شما می آیند ناراحت نباشید چرا که همین احساسات به شما هشدار می دهند که چه چیزی را دوست ندارید و شما را به تغییر ترغیب می کنند. بخشی از آموزه های قانون جاذبه به همین امر می پردازد. به این ترتیب ذهن شما برای ارسال انرژی های مثبت آمادگی پیدا کرده و به شما کمک می کند خواسته های خود را شفاف و واضح آشکار کنید.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد