قانون جاذبه و مسئولیت پذیری

12 ماه پیش

اگر می خواهید به طور جدی با قانون جاذبه کار کنید و آموزه های آن را به کار بگیرید یکی از مواردی که باید به آن اهیمت بدهید مسئولیت انرژی های شما است.
اگر افکار و باورها و احساسات شما آن چه می خواهید را تعیین می کند به این معنی است که با آگاهی از آن ها می توانید یک زندگی کاملا متفاوت برای خود ایجاد کنید. این یک قدرت فوق العاده است.
شما مجبور نیستید برای خوشبختی و شادی به نیروهای بیرونی تکیه کنید و یا برای رسیدن به هدف و خواسته خود روی دیگران کنترل داشته باشید. تنها با پرورش فکر و نیروی انرژی خود می توانید به آنچه می خواهید دست پیدا کنید.
شما می توانید با هدایت و تمرکز روی انرژی های خود به نتایج خاص خود برسید اما گاهی پیش می آید که اتفاق نامطلوب و ناخوشایند می افتد و این مساله تحت کنترل هیچ کسی نیست. هدف همه افراد در زندگی افزایش رفاه و کاهش سختی ها است و هیچ کس هرگز به طور هدفمند برای جذب اتفاقات ناخوشایند گام برنمی دارد.
مسئولیت پذیری به معنای درک بهتر از تجربیات و تلاش آگاهانه برای بهبود دنیای درون است. به این معنی که توانایی و عملکرد خود را با تمرکز و تصمیم گیری و تعدیل انرژی ها همسو کنید. هر چه زودتر به این کار دست بزنید قطعا چیزهای متفاوتی را درک خواهید کرد.

به خودتان سخت نگیرید ذهن شما انتقاد می کند، قضاوت می کند و به شما بهترین تصمیم ها را یادآوری می کند مهم شما هستید که آن ها را چطور به کار بگیرید.

ممکن است با طی این مراحل دقیقا شرایط به صورتی که شما می خواهید نباشد اما بهتر و قابل تحمل تر از آنچه قبلا بوده است می شود. در انرژی های بالا و با دیدگاه متفاوت به طور طبیعی متوجه خواهید شد که باید همین مسیر را ادامه دهید.
خود را بابت گذشته سرزنش نکنید چرا که تمام اتفاقاتی که قبلا روی داده ممکن است در آن زمان احساس خوشایندی را برای شما رقم زده باشد و از آن روزها به عنوان زمان از دست رفته یاد نکنید. درس ها و تجربیاتی که کسب کرده اید را به عنوان یک الگو و پیش برنده در سفر جدید خود استفاده کنید. این تجربیات به عنوان یک راهنما به خوبی شما را هدایت می کند.
با تغییر افکار و انرژی ها چشم انداز و اهداف شما نیز تغییر می کند. به اتفاقات گذشته متفاوت نگاه کنید به این ترتیب می توانید در تصمیم ها و انتخاب مسیر خود تجدید نظر کنید.
خود را سرزنش نکنید. اگر مثلا در گذشته ازدواج شما با شکست مواجه شده ناراحت و پشیمان نباشید چون در آن زمان شما با توجه به شرایط بهترین تصمیم را از نظر خودتان گرفته اید. پس از آن به عنوان یک تجربه یاد کنید و ابزاری برای پیش رفتن.
به خودتان سخت نگیرید ذهن شما انتقاد می کند، قضاوت می کند و به شما بهترین تصمیم ها را یادآوری می کند مهم شما هستید که آن ها را چطور به کار بگیرید.
بهترین کار تمرکز و دقت است. تنها زمانی نگران باشید که در مسیر مانده و یا در حال عقب رفتن هستید. تمام اتفاقات زندگی پاسخ به انرژی شماست و اکنون می توانید آگاهانه انرژی های خود را شکل دهید.
سعی کنید در طی این راه همه اتفاقات مثبت و منفی را کنار هم بپذیرید و برای تعدیل آن ها تلاش کنید.
برای تمام جنبه های زندگی خود قدردان باشید.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد