قانون جاذبه و نادیده گرفتن گذشته

12 ماه پیش

مفهوم قانون جاذبه بسیار جذاب است. این نگاه و تفکر که همه چیز می تواند بهتر شود و می توانید چیزهایی را که می خواهید به دست آورید، بدون نگاه به گذشته. مهم نیست که در گذشته چه اتفاقی افتاده به خصوص وقتی که حس می کنید همه چیز اشتباه بوده است.
اما کار با انرژی ها به صورت آگاهانه و استفاده از اصول قانون جاذبه می تواند حتی در شرایط عالی و خوشبینانه شما را به چالش بکشد. در این شرایط ذهن شما پویا و در حال حرکت است و تمام احساسات و انرژی های شما را در نظر می گیرد.
افق دید خود را گسترش دهید و به این باور برسید که همه چیز می تواند بهتر و بهتر شود. ذهن شما با در نظر گرفتن دیدگاه ها و رفتارهایی که انجام می دهید به انتقال انرژی و جذب کمک می کند. اما اراده شما نیز باید قوی باشد و بتوانید در این مسیر فعالیت مفید داشته باشید.
قانون جاذبه بیان می کند که انرژی تعیین کننده تجربیات و اتفاقات زندگی شماست و با تمرکز مثبت بر چیزهایی که می خواهید می توانید آن ها را به دست آورید. اکثر خواسته های افراد از مقاومت و نارضایتی از شرایط کنونی نشات می گیرد و همین باعث تمایل به تقویت انرژی و تمرکز روی خواسته ها می شود.

وقتی روی چیزهای منفی و ناخوشایند تمرکز نمی کنید انرژی های مثبت شما قوی تر ظاهر می شوند و برای رسیدن به هدف شما را پیش می برند.

در آموزه های قانون جاذبه معمولا برای کنترل همه جنبه های زندگی تلاش می شود و سعی بر آشکار ساختن انرژی های درونی و پنهان ذهن است. اغلب اوقات راه هایی به شما نشان داده می شود اما به این معنی نیست که حتما باید آن را انجام دهید تنها لازم است که انرژی های درونی خود را با دنیای بیرون مطابقت دهید.
اگر در حال حاضر وضعیت ناخوشایندی وجود دارد قطعا چیزهایی هستند که شما را به آینده امیدوار کنند و از آن ها به عنوان کلید حل مسئله استفاده کنید. اگر واقعا می خواهید همه چیز سریع تر تغییر کند برای آزاد کردن انرژی های ذهن خود مصر باشید. از سوی دیگر تمام انرژی های منفی خود را از بین ببرید.
شما دقیقا نمی توانید به چیزی که می خواهید برسید چون انرژی های شما اینجا نقش زیادی دارند اما برای رها سازی و آشکار کردن انرژی ها و احساسات می توانید از تجربیات گذشته خود استفاده کنید.
وقتی روی چیزهای منفی و ناخوشایند تمرکز نمی کنید انرژی های مثبت شما قوی تر ظاهر می شوند و برای رسیدن به هدف شما را پیش می برند.
اما برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید با انرژی های منفی برخورد کنید و آن ها را نادیده نگیرید. درست است که این کار زمان بر و سخت است اما پس از تعدیل انرژی های خود سریع تر به یک زندگی بهتر دست خواهید یافت.
هر چه بیشتر انرژی های خود را آزاد کنید جریان آن ها بیشتر شده و می توانید چیزهای بیشتری را جذب کنید. این آشکار سازی انرژی بهترین اتفاقی است که می تواند برای شما رخ دهد.
وقتی احساس نامطلوب و ناخوشایندی دارید انگیزه برای پیدا کردن راه های بهتر و پذیرش دیدگاه های متفاوت به وجود می آید و راهی برای جایگزین کردن احساسات و انرژی های منفی با تفکر مثبت باز می شود.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد