قانون جاذبه و هدایت احساسات منفی

11 ماه پیش

هنگامی که شروع به یادگیری قانون جاذبه می کنید این نکته را در ذهن خود جای دهید که برای تغییر واقعیت باید از شر احساسات منفی خلاص شوید. هیچکس با داشتن احساساتی مثل ترس، تردید، خشم، اضطراب، ناراحتی و غم و اندوه به طور طبیعی دلشوره نخواهد داشت اما اگر این احساسات مانع پیشرفت و ارسال انرژی مثبت به جهان شود قطعا دلشوره و نگرانی ایجاد می کند.
در واقع در مسیر زندگی تجربیاتی کسب می کنیم که به ما نشان می دهد که چه چیزی را دوست داریم و چه چیزی را نه.
باور اینکه همه چیز در جهان برای شما کار می کند خیلی مهم است. زیرا بسیاری از افراد خود را به اعتقادات منفی مشغول کرده اند و فکر می کنند همه چیز غیر ممکن است و آن ها بسیار ناتوانند. بنابراین مقاومت هایی که با آن روبرو هستید اجازه نمی دهند شما بدانید که دقیقا چه می خواهید و از تجربیات خود برای تعیین هدف استفاده کنید.
احساسات سیستم هدایت است و به شما نشان می دهد که باید به سمت چه چیزی حرکت کنید و از شخصیت ایده آلی که برای خود در نظر گرفته اید چقدر فاصله دارید.
از آنجا که آنچه درون شما اتفاق می افتد تاثیر مستقیم بر وقایع بیرونی دارد توجه و بررسی تجربیات و احساسات اهمیت ویژه ای خواهد داشت.

اگر در پی تغییرات اساسی هستید دیگر نمی توانید خود را میان باورها و افکار و احساساتی که به شما خدمت نمی کند رها کنید. بسیاری از دیدگاه ها باید با توجه به توانایی شما و عملکرد جهان پس از تصمیم گیری تغییر یابد.
به این ترتیب با وجود منفی بودن آن ها می توانید به راحتی از پس تغییر و کنار گذاشتنشان بر بیایید.
شما می توانید جهش های عظیمی را در انرژی های خود ایجاد کنید. می توانید یاد بگیرید همه چیز را به طور دقیق بسنجید و دیدگاه های متفاوتی در برخورد با شرایط داشته باشید.
اما رسیدن به شادی و رفاه مطلق چیزی غیر منطقی و نامعقول است. زیرا ما در جهانی زندگی می کنیم که کنترل عموامل بیرونی عملا در اختیار ما نیست و در مقابل اتفاقات ناخوشایندی که می افتد تنها راه مناسب هدایت و کنترل و تعدیل انرژی است.
وابسته بودن شادی و خشنودی شما به یک احساس یا یک تجربه قدیمی نگرانی و اضطراب ایجاد می کند و مانع دیدن و ایجاد احساسات جدید می شود. ذهن شما به طور منظم تشخیص می دهد که چه چیزی را می خواهید و واقعیت را کاملا درک می کند.
در برابر احساسات منفی مقاومت نکنید و برای از بین بردن آن ها خودتان را مجبور به کاری نکنید که بعدا موجب سرخوردگی و دلسردی بشود.
همه احساسات شما ارزشمند هستند. آن ها سیستم هدایتی شما بوده و به انتخاب آگاهانه هدف کمک بسیاری می کنند. هیچ کدام از آن ها بد نیستند و نباید نادیده گرفته شوند. احساسات به شما اجازه می دهند که بدانید درونتان چه می گذرد و چه باورهایی غالب است. به شما کمک می کنند بر روی آن چه می خواهید تمرکز کنید.
هیچکس احساسات منفی را دوست ندارد اما اگر آن ها ظاهر شدند سریع خودتان را نبازید و برای از بین بردن آن ها تلاش نکنید. قطعا می توانید کم کم و به مرور آن ها را کاهش دهید اما قبل از آن ببینید چه چیزی را برای شما آشکار می کنند.
به راحتی با استفاده از آن ها می توانید تصمیم آگاهانه ای بگیرید پس به جای سرکوب و مقاومت آن ها را هدایت کنید.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد