قانون جاذبه و چگونگی شکل گیری زندگی

9 ماه پیش

آیا با مرور زندگی خود به این فکر می کنید که چطور تا کنون اتفاق افتاده است؟ آیا فکر می کنید دارید زمان را از دست می دهید؟ آیا در مسیر زندگی گاهی فکر می کنید خودتان را نمی شناسید؟ آیا فکر می کنید امید و آرزوهای خودتان را از دست داده اید؟ آیا نگران این هستید که برای هر کاری دیر شده است؟ آیا می خواهید در زندگی خود تغییر ایجاد کنید اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟
اگر فکر می کنید برای بهتر شدن زندگی تان باید تغییر کنید برای همه احساسات ناراحت کننده آماده باشید. هنگامی که متوجه می شوید چه چیزهایی در زندگی شما اتفاق افتاده و از چه چیزهایی ناراحت هستید و درک می کنید که چه چیزهایی را نمی خواهید جرقه ای است برای ایجاد تغییر.
زمانی که همه چیز را انکار و سرکوب نکنید و اجازه دهید احساسات ناخوشایند خودشان را نشان بدهند می توانید برای آن ها راه حل پیدا کنید. وقتی به نارضایتی خود اعتراف کنید تمام مکانیزم هایی که وجود دارد برای اینکه این احساسات را در خود فرو بریزید به هم می ریزد. ممکن است بترسید که در دام این نوع افکار افتاده اید اما این افشای کاملا عاطفی اولین قدم برای تغییر است. پاکسازی ذهنی اغلب سخت است. در حالی که مسیر تغییر را طی می کنید ممکن است اتفاقات دیگری نیز بیفتد اما وقتی در یک فضای ذهنی متفاوت قرار بگیرید قادر خواهید بود که تمام مسائل را حل کنید.
هرگز قدرت واقعی احساسات خود را نادیده نگیرید و تغییرات را از یک سطح پر انرژی شروع کنید. سعی کنید تجربیات خود را بررسی کنید تا ببینید کدام یک به شما کمک می کند و کدام نه. در اغلب موارد احتمالا نمی دانید هر شرایطی چطور باید تغییر کند. شما می خواهید یک شبه از یک وضعیت فعلی به یک وضعیت کاملا مناسب برسید. هر چند کار جذابی است اما به احتمال زیاد اتفاق نخواهد افتاد.
زمانی که شروع به تغییر می کنید چیزهایی که قبل از این وحشتناک می رسیدند دیگر ناخوشایند نخواهند بود. چون می دانید روند تغییر را در پیش گرفته اید. وقتی بدانید همه چیز موقت است انرژی های کاملا متفاوت ایجاد می شود تا اینکه فکر کنید در یک موقعیت خاص برای همیشه به دام افتاده اید. تجربه شما با انرژی هایتان تعیین می شود حتی اگر روی یک وجه از زندگی خودتان تمرکز کنید احساسات مثبتی به وجود می آید که منجر به انجام کارهای خوب در سایر زمینه ها زندگی خواهد شد بدون اینکه کار خاصی انجام دهید.
پس از آن انواع ایده ها و والهامات را جذب خواهید کرد که گام های بعدی را به شما نشان خواهد داد. اگر سعی کنید در یک زمان و مکان ثابت بمانید احتمالا سرخورده خواهید شد. بنابراین اگر مسائل متعددی در زندگی شما وجود دارد طبق اولویت های ذهنی خود یکی را انتخاب کنید و تمرکز خود را روی آن بگذارید. اولویت بندی اهداف در تمام زمینه های زندگی به شما کمک خواهد کرد و به ساخت و حفظ یک چارچوب مثبت و خوشبینانه می انجامد. بنابراین برای اینکه بسیاری از فشار ها را از دوش خود بردارید به اقداماتی که می توانید انجام دهید فکر کنید و طبق اولویت روی آن ها تمرکز کنید.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب ورسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد