قانون جاذبه و کاهش اضطراب

11 ماه پیش

یادگیری قانون جاذبه می تواند زندگی شما را تغییر دهد اما شما همیشه نمی توانید در حال کار کردن با انرژی ها بوده و تمرکز عمیق خود را روی آن ها بگذارید. با فکر کردن زیاد روی این فرایند ممکن است دچار وسواس روی انرژی ها و احساسات خود شوید.
از آن جا که باید به شیوه ای کاملا جدید عمل کنید بنابراین یک منحنی یادگیری وجود دارد و شما بلافاصله بر آن تسلط پیدا نمی کنید.
ما انسان هستیم و باید تمام ناهنجاری هایی که با ما همراه است را بپذیریم و قبول کنیم. ذهن انسان هرگز از کار کردن متوقف نخواهد شد و نیاز به کنترل و تعدیل دارد.
کار کردن روی درون خود یکی از کارهای اصلی برای ایجاد تغییرات قابل توجه در زندگی است با این حال ممکن است در این روند به چیزهایی برخورد کنید که ناخوشایند بوده و شما را ناراحت کند.
شاید گاهی شنیده باشید که نباید روی چیزهایی که می خواهید فکر کنید و بدون تمرکز هم می توانید انرژی مثبت خود را آشکار کنید. اما در واقع مهم این است که در پایان روز چه احساسی دارید و ذهن شما چه انرژی هایی را به جهان ارسال کرده است و لازمه این تمرکز است.
در مورد تمام تمام مسائل زندگی خود فکر کنید، تمام چیزهایی که می خواهید و نمی خواهید. اگر با فکر کردن مشکل دارید پیدا کردن راهی برای این کار از طریق تجسم و ابزارهای دیگر نیز مفید خواهد بود.

تغییر انرژی می تواند وضعیت مالی، کسب و کار، روابط و جنبه های دیگر زندگی را بدون اینکه در نوع عالیت خود تغییری ایجاد کنید در پی داشته باشد.

اما تصاویر و افکاری که دقیقا در ذهن شما است در نهایت واقعیت را ایجاد نمی کند. اغلب موارد ذهن شما چیزی که می خواهید را به خوبی نمایش می دهد اما ممکن است چیزی کاملا متفاوت دریافت کنید حتی بهتر از آن چیزی که می خواستید.
این شرایط ممکن است در شما اضطراب و نگرانی ایجاد کند اینکه دقیقا چیزی که می خواهید را دریافت نمی کنید بنابراین بهتر است روی انرژی خود به طور کلی کار کنید و زیاد درگیر جزئیات نشوید.
توجه داشته باشید زمانی که برای فکر کردن در مورد چیزی که می خواهید صرف می کنید سرعت دست یافتن به آن را تعیین نمی کند. دقیق شدن و تمرکز زیاد روی خواسته ها خود به خود به وسواس و اضطراب منجر می شود. در طی روز چند دقیقه تجسم و تمرکز در صبح و فکر کردن به آن قبل از خوابیدن کافی است.
تغییر انرژی می تواند وضعیت مالی، کسب و کار، روابط و جنبه های دیگر زندگی را بدون اینکه در نوع عالیت خود تغییری ایجاد کنید در پی داشته باشد. اما در برخی موارد بسیاری از کارهایی که شما همراه و هماهنگ با انرژی خود انجام می دهید می تواند سرعت رسیدن به هدف را بیشتر کند.
هر اتفاقی که در زندگی شما می افتد یک فرصت یادگیری است شما هنوز نیاز دارید که احساسات و اعتقادات خود را کنترل کنید. بنابراین در این راه احساس ضعف و سستی نکنید و نگذارید اضطراب و نگرانی بیهوده شما را از ادامه کار بازدارد.
انتظارات خود را بررسی کنید گاهی همین انتظارات باعث می شود تفسیر اشتباهی از چیزی که ظاهر می کنید و دریافت می کنید داشته باشید و همین باعث اضطراب و ایجاد احساس ناخوشایند می شود.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد