قانون جاذبه و آشکار کردن انرژی

12 ماه پیش

یادگیری قانون جاذبه می تواند هم شما را پیش ببرد و به خواسته هایتان برساند و هم می تواند باعث عثب رفتن و یا رکود شما شود. این یک دلیل برای اینکه شما برای بهتر شدن زندگی خود از انرژی ها و نحوه هدایت آن ها آگاهی بیشتری کسب کنید.
زمانی که با این قانون کار می کنید فکر می کنید باید بیش از حد روی موارد منفی تمرکز کنید. در بسیاری از موارد اشتیاق به این فرایند کم کم کاهش یافته و به نظر می رسد هیچ پیشرفتی حاصل نشده است. و این سوال پیش می آید که من همه تلاشم را به کار گرفته ام اما چرا هیچ اتفاقی نمی افتد؟
از قانون جاذبه به عنوان نوعی ابزار برای بهبود زندگی و مدیریت چشم اندازها و تغییر انرژی استفاده کنید. قدرت ذهن و آگاهی از احساسات می تواند انرژی های خاصی را به صورت منظم پرورش دهد.
این ابزارها می توانند به شما کمک کنند که انرژی هایی را تقویت کنید که تعیین کننده آن چیزی هستند که واقعا می خواهید.
با ایجاد یک فضای انرژی مثبت به سمت فعالیت در راه رسیدن به هدف سوق داده می شوید. در این مرحله ذهن شما بهترین هدایت کننده است و اقداماتی که باید انجام دهید را از طریق ارسال انرژی نشان می دهد.

تلاش کردن در کنار بهره گیری از انرژی ها به شما کمک می کند تا از تمام مبارزات و سختی ها و … که در زندگی متحمل می شوید پلی بسازید برای پیشرفت.

کافی است به این باور برسید که اگر در مسیر مورد نظر گام بردارید و عملکرد خوبی داشته باشید به نتیجه دلخواه می رسید. به جای تمرکز روی نتیجه به مسیر دقت کنید.
توانایی شما در درک چگونگی این روند و برقراری ارتباط با آن یک عنصر کلیدی است که باعث افزایش اعتماد به نفس می شود. شما نیاز به تلاش برای آشکار کردن چیزی خاص ندارید بلکه باید انرژی های آشکار شده خود را طوری کنترل کنید که آن چه شما می خواهید را تعیین کنند.
واضح است که همه افراد چیزهای خاصی را می خواهند و از اینکه آن ها را ندارند یا به دست نمی آورند ناراحت و اندوهگین و گاهی ناامید می شوند. این شرایط نوعی مبارزه و کشمکش ذهنی ایجاد می کند که می تواند مثبت باشد به طوری که به بررسی انرژی و تغییر آن ها بپردازید.
همیشه یک فضای مقاومت در مقابل رها کردن احساسات و انرژی ها وجود دارد که باید آن را بشکنید و از تمام داشته های خود در زندگی فعلی برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید. در بیان و بروز احساسات خود صادق باشید و ارزش آن ها را درک کنید. بر خلاف تصور غلطی که درباره قانون جاذبه به معنی همیشه شاد و راضی بودن وجود دارد باید تمام احساسات منفی و مثبت خود را در کنار هم کنترل کنید تا رفته رفته افکار منفی جای خود را به افکار مثبت بدهند و محو شوند.
تلاش کردن در کنار بهره گیری از انرژی ها به شما کمک می کند تا از تمام مبارزات و سختی ها و … که در زندگی متحمل می شوید پلی بسازید برای پیشرفت. راه رسیدن به سعادت همین است.
به این ترتیب حتی می توانید چیزهایی بهتر از آنچه در تصور شماست به دست آورید. در مسیر توسعه فردی قرار بگیرید و به تکامل شخصیت و روحیه خود اهمیت بدهید. با خودتان صادق باشید و به جذب تمام زیبایی های جهان بپردازید.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد