قانون جذب و آنچه در ذهن ما می گذرد

10 ماه پیش

از آنجا که قانون جاذبه با درون انسان کار دارد و به بحث بازتاب ها و خودآزمایی می پردازد ممکن است این کار برای برخی افراد سخت باشد اما اگر با خودمان صادق باشیم اکثر ما به کار کردن به آن علاقه نداریم. ما فقط می خواهیم بدانیم این قانون چطور کار می کند و چطور می توان همه چیز را جذب کرد. آگاهی از دنیای درون خود و ایجاد واقعیت کلید اصلی خلق آگاهانه است. باید درک درستی از درون خود داشته باشیم و با جهان بیرون هماهنگ باشیم. به این ترتیب به چیزهایی که می خواهیم می رسیم. اما زمانی که می گوییم چیزی را می خواهیم باید یک خواسته قلبی باشد نه چیزی که از سطح ذهن ما عبور می کند. هر چه از انرژی های خود بیشتر بدانیم اهداف روشن تر و واضح تری خواهیم داشت و فرصت ها و ایده های بیشتری را می بینیم.
ممکن است شما احساس خوبی داشته باشید اما گاهی واکنش های منفی ناشی از تمرکزتان روی چیزهایی است که ذهن شما را از اهدافتان منحرف می کند. علایق و خواسته های خود را دسته بندی کنید و برای هر کدام اولویت مشخصی داشته باشید به این ترتیب راحت تر می توانید برای فعالیت های روزمره خود تصمیم بگیرید.
برای تصمیم ها و ارزش های خود احترام قائل باشید و به خاطر واکنش دیگران از “نه” گفتن نترسید. زمانی که منافع و اهداف خود را بدانید همه برنامه ها و روند زندگی خود را بر پایه آن ها بنا خواهید کرد.

با تمرکز روی انرژی ها هیچ گاه فرصت ها را از دست نخواهید داد. به آخر مسیر توجه نکنید از مسیر لذت ببرید و برای هر گام کوچک برنامه خاصی داشته باشید.

فقط لازم است بدانید انرژی هایی که ارسال می کنید چه واکنشی را از سمت جهان خواهد داشت. انگیزه های خود را برای اقدامات و تصمیمات خود بدانید. اگر به دنبال چیزهایی هستید که شما را از منطقه امنتان دور می کند و به چالش می کشد با تردید ها و ترس هایی که ممکن است به وجود بیاید نا امید نشوید.
به احساسات خود به عنوان راهنما بها بدهید. اگر احساسات شما با جهان هماهنگ باشند مسیر درست را واضح تر خواهید دید. وقتی روی احساسات درونی خود تمرکز می کنید می توانید تشخیص دهید که چه چیزهایی برای ادامه مسیر مناسب هستند و چه چیزهایی نه.
در این راه ریشه سردرگمی ها ترس است. ترس از اینکه ممکن است چیزی که می خواهید را دریافت نکنید یا انتخاب اشتباهی انجام دهید. اگر چیزی را می خواهید با تقویت انرژی و ارسال آن ها به جهان روند مسیر را تسریع کنید. بسیاری از اضطراب ها و نگرانی ها ناشی از بی اعتمادی به جهان است.
با تمرکز روی انرژی ها هیچ گاه فرصت ها را از دست نخواهید داد. به آخر مسیر توجه نکنید از مسیر لذت ببرید و برای هر گام کوچک برنامه خاصی داشته باشید. به یاد داشته باشید همه اجزای جهان به شما خدمت خواهند کرد اگر احساسات خود را مدیریت کنید و به عنوان راهنما به کار بگیرید. شما مطمئنا می توانید با توجه به الهامات اقداماتی انجام دهید که دسترسی به چیزهایی که می خواهید را آسان می کند. شهود شما همیشه شما را به سمتی می برد که برایتان مفید است نه لزوما چیزهای خوب. بنابراین به خودتان و احساستان اعتماد کنید.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد