خانه / مقالات / قانون جذب و احساس خوب
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

قانون جذب و احساس خوب

سلام و درود به شما عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت مثبت بین موضوعی که در این مقاله به آن می‌پردازیم قانون جذب بی‌اساس خوب است امید داریم موضوع بهره ببرید.

قانون جذب و نیروی فوق العاده دعا و خیراندیشی

وقتی شما برای بهبود شخص بیماری دعا می‌کنید و شفای او را از خداوند طلب می کنید با دعایی که میکنید فقط از خداوند نمی خواهید که آن شخص را سلامتی بخشد بلکه امواج قدرتمند نیروی اندیشه خود را همراه با دعای خیر خود به سمت آن فرد ساطع می کنید باید این موضوع را بدانید که نیروی افکار شما بسیار قدرتمند و تاثیر گذار است این نیرو بدون قید و شرط به سمت آن فرد رفته و به او کمک می کند افکار خیرخواهانه شما با تفکرات مثبت و حس همنوع دوستیتان قادر به سیر و سفر هستند و تا زمانی که در دل آن شخص نفوذ نکنند به حرکت ادامه خواهند داد شما می توانید برای انجام دعای خیر از هر کلمه‌ای که برای تان پرمعنا است استفاده کنید.

قانون جذب
دعای شما واضح و مستقیم باعث خواستار شفای بیمار نمی شود بلکه می گوید خداوندا یاری رسان تا او بر محدودیتهای فانی چیره شود فقط کافیست شما انرژی مثبت و دعای خیر خود را از طریق امواج افکار خود به سمت فرد ارسال کنید آموزش قانون جذب به شما کمک می کند تا یاد بگیرید چگونه از افکار مثبت خود در جهت بهبود زندگیتان استفاده کنید.

نکته های برای دستیابی به قانون جذب

به هیچ عنوان نباید به قانون جذب شک کنید شما نمی توانید در طول روز فقط لحظاتی به اهداف و رویاهای تان فکر کنید و مابقی روز را دائماً دچار شک شوید نباید اجازه دهید شک مانند خوره به جانتان بیا‌فتد و افکار منفی در ذهنتان شکل بگیرد چون این عوامل سد راهتان می‌شوند و ذهنتان دائماً با خود تکرار می کند که نمی‌تواند به این اهداف دست یابد شما باید با اشتیاق کارهای تان را انجام دهید و ایمان داشته باشید که به آرزوهایتان دست پیدا می کنید.

قانون جذب
در کنار تمرکز و تجسم کردن رویاها پشتکار و از کار نیافتادن تاثیر بسزایی دارد کمتر اتفاق می‌افتد که اهداف بزرگ خیلی سریع به واقعیت تبدیل شود پس باید صبور باشید نباید دست روی دست بگذارید تا انرژی خواستن شما به ماده تبدیل شود زیرا اینگونه قانون جذب نیز به کمکتان نمی آید، قدرت تجسم شما به کمک باور قوی تاثیر فوق العاده ای دارد به هیچ عنوان عجول نباشید هر کاری به زمان احتیاج دارد قانون جذب هم همینطور.

قانون جذب نیاز به اقدام و تمرین دارد

برای به کار بردن نیروی قانون جذب شما نیاز به آموزش تمرین و اقدام دارید اقدام کلمه ای است که شما می‌توانید آن را در مورد کار استفاده کنید ولی اقدام الهام بخش اصلا احساس کار را به همراه ندارد زمانی که شما برای دریافت اقدام کنید اقدام الهام بخش اتفاق می‌افتد اگر شما در اقدام خود تلاش کنید تا شاید آن خواسته رخ دهد پسرفت کرده اید اقدام الهام بخش بدون تلاش است به حال و هوای شگفت انگیز دارد چون شما روی فرکانس دریافت هستید.

قانون جذب
وقتی فرصتی برای تان ایجاد می شود و احساسی به شما میگوید که شروع کن باید فرصت را غنیمت بشمارید کائنات عاشق سرعت است شک به دلتان راه ندهید و عجله کنید. تنها عاملی که به آن احتیاج دارید خودتان هستید و با توانایی و پشتکار، آن گام اول را با اعتقاد و ایمان راسخ بردارید. نیازی نیست کل مسیر را ببینید فقط باید شروع کنید.

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

x

این مطالب را نیز ببینید!

قانون جذب ثروت و تکنیکهای بالا بردن ارتعاشات مثبت

سلامی دوباره خدمت شما همراهان عزیز و همیشگی وبسایت مثبت بین در ...