خانه / مقالات / قانون جذب و انرژی های غالب
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

قانون جذب و انرژی های غالب

تا زمانی که ما زنده هستیم و زندگی می کنیم ذهن و مغز ما اجازه نمی دهد تا انرژی های ناشی از هرگونه ترس، تردید، محدودیت اعتقادات، افکار منفی و همه چیزهایی که از آن ها متنفریم به طور کامل آزاد شود. مهم نیست که شما چقدر روی انرژی های خود کار می کنید و اینکه آن ها چقدر تغییر می کنند و چقدر بهبود می یابند، در هر صورت شما قطعا به تمام مسائل فوق گرفتار خواهید شد.
هیچ راهی وجود ندارد که بتوان همه آن ها را از بین برد. بسیاری از این اعتقادات تا زمانی که کنترل نشوند با شما خواهند ماند. ممکن است افکاری داشته باشید که به نظر خیلی کم و کمرنگ بیایند اما چون با یکی از جنبه های مهم زندگی شما، مثل امور مالی، روابط فردی، سلامتی و … مرتبط هستند نمی توانید آن ها را نادیده بگیرید هر چقدر هم که تمرکز خود را به چیزهای دیگر اختصاص دهید.
مهم نیست چقدر از لحاظ ذهنی این اعتقادات و ترس ها را درک کنید اما تا زمانی که درک بیشتری از ماهیت واقعیت نداشته باشید نمی توانید آن ها را از اعتبار ساقط کنید.
این امر نه فقط برای باورهای قدیمی و کهنه بلکه برای باورهای جدید نیز صادق است.
ذهن شما هرگز از کار کردن متوقف نخواهد شد. در فضای ترس و فقدان و فعالیت فعالیت می کند و روی چیزی تمرکز دارد که ممکن است در آینده هرگز اتفاق نیفتد. به این ترتیب وقتی انتظارات او برآورده نشود ناامید خواهد شد.
باز هم این تاثیر منفی مهم نیست. شما باید بپذیرید که نمی توانید از تجربیات واقعی انسانی فرار کنید.

اگر احساسات منفی خود را مشاهده کردید و به عنوان بخش طبیعی از زندگی خود آن ها را پذیرفتید به جای مقاومت در برابر آن ها و سرکوب کردنشان روی آن ها کار کنید و کم کم آن ها را کاهش دهید.

احساسات منفی، ترس ها و باورهای محدودکننده واقعا بد نیستند. اصرار کودکانه ما بر این است که همیشه خوشحال و شاد باشیم و همه چیز را در اسرع وقت به دست بیاوریم به طوری که با این هدف در برابر افکار منفی به شدت مقاومت می کنیم که در نهایت دچار اضطراب و نگرانی می شویم.
فکر می کنیم قانون جذب یعنی اینکه همیشه مثبت فکر کنیم و احساسات منی درونمان را انکار کنیم و بپوشانیم. اما این کار ممکن است در کوتاه مدت مفید باشد اما بعد از گذشت چند روز یا چند هفته دوباره خودش را نشان می دهد و وحشت ما را دوچندان می کند. تمام احساسات درونی ما کاملا طبیعی و قابل درک است. کم هستند افرادی که بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد به توانایی های خود و جهان اعتماد کامل داشته باشند.
اتفاقات خاصی در زندگی هر فردی روی می دهد که تمایل به ترس ها و هیجانات منفی را بیشتر می کند. مثل مشکلات مالی و عاطفی.
هنگامی که این احساسات را نمی پذیریم و قبول نمی کنیم آن ها تمایل دارند بیشتر در ذهن ما بمانند. حتی در فرم های شدید تر. احساسات به راحتی به شما هشدار می دهند که به چه چیزی اعتقاد دارید، روی چه چیزی تمرکز می کنید و چه چیزی را از جهان جذب می کنید.
اگر احساسات منفی خود را مشاهده کردید و به عنوان بخش طبیعی از زندگی خود آن ها را پذیرفتید به جای مقاومت در برابر آن ها و سرکوب کردنشان روی آن ها کار کنید و کم کم آن ها را کاهش دهید.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

2 دیدگاه

  • نویسنده
    با سلام واحترام ممنون از لطف شما. دوست عزیز لطفا سوالات خود را در صفحه ی مخصوص سوالات به آدرس mosbatbin.com/questions بپرسید موفق باشید
  • سلام مطالبتون جالبه سوالات زیادی توی ذهنم هستش که نمیدونم چه جوری باید بپرسم ایا باید اون مبلغ پولی که توی اهدافم برنامه ریزی کردم رو بیان کنم یا که باید به کائنات بسپارم
x

این مطالب را نیز ببینید!

5 باور اشتباه مدیران درباره تفویض اختیار

تفویض اختیار یکی از مهارت های اصلی و بنیادی مدیریت است و ...

logo-samandehi