خانه / مقالات / قانون جذب و انرژی های فعلی
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

قانون جذب و انرژی های فعلی

موضوع مقاله امروز قانون جذب و انرژی های فعلی است قانون جذب در واقع یک ابزار نیست بلکه یک قانون است که جهان شما را درونی کرده و واقعیت بیرونی شما را شکل می دهد.

قانون جذب در واقع یک ابزار نیست

لازم است که این موضوع را بدانید که قانون جذب در واقع یک ابزار نیست بلکه یک قانون است که جهان شما را درونی کرده و واقعیت بیرونی شما را شکل می دهد فقط فکر کردن به برخی اندیشه های مثبت و تاکید روی آن ها می تواند به جذب چیزهایی که می خواهید بیانجامد از آنجایی که همیشه از طریق انرژی های غالب واقعیت زندگی خود را ایجاد کرده اید پس شانس این را دارید که مجددا بررسی کنید تا ببینید که آیا احساس ناخوشایند شما به همان شیوه قبل از بین می رود یا نه.

مشکل فکر کردن شما ممکن است این باشد که اعتقاد ندارید که چیزی که می خواهید امکان پذیر است در این صورت فقط نیاز به باور دارید ذهن شما ممکن است ارتباط منفی با چیزهایی که می خواهید داشته باشد و این واقعیت منجر به مسائلی مانند خرابکاری یا عدم انجام اقدامات مفید خواهد شد حتی ممکن است فکر کنید شایسته چیزی که می خواهید نیستید.

ترس مانع دستیابی به قانون جذب میشود

ترس شما از عدم دریافت چیزی که می خواهید ممکن است بسیار قوی باشد و مقاومت زیادی ایجاد کند و با فضایی پیچیده مواجه شوید این ترس یک دیوار بزرگ اطراف شما می سازد ابتدا باید کشف کنید شما چه چیزی می خواهید و تمایل به پرداختن چه چیزهایی در زندگی دارید آیا می خواهید سلامت معنوی، روانی، احساسی و فیزیکی خود را به حداکثر برسانید یا مسائل مادی برایتان مهم است؟

قانون جذب

با قانون جذب به نسخه ایده آل خود برسید

هنگامی که با صداقت کامل پاسخ دهید می توانید در مسیر رسیدن به آن ها تلاش کنید آیا می خواهید انرژی خود را به اندازه ای تغییر دهید تا به نسخۀ ایده آل خودتان برسید و از تاثیرات قانون جذب در روند بهبود زندگیتان بهره مند شوید یا می خواهید کارهای عمیق انجام دهید؟ برای هر کسی تغییر انرژی ها متفاوت است و هرکسی برای خودش ارزش های متفاوتی دارد و تعریف مشخصی از شادی.

قانون جذب
اگر انرژی و سیستم اعتقادی و تمرکز شما تغییر کند واقعیت شما نیز تغییر خواهد کرد اما تلاش برای تحمیل اعتقاداتی که به آنها باور ندارید ولی فکر می کنید برای رسیدن به هدف باید به آن بپردازید تنها شما را خسته می کند و هیچ نتیجه ای در پی نخواهد داشت پاک کردن این چیزها می تواند روی کار مثبت و انرژی ها تاثیر منفی بگذارد این تلاش های برای شما مفیدتر خواهد بود.

قانون جذب عامل برقراری ارتباط بهتر

بیشتر افرادی که به قانون جذب روی می آورند می خواستند ویژگی خاصی از وجود خودشان یا یک نقطه از زندگی شان را بهبود ببخشند و مثلا برقراری ارتباط بهتر، پول بیشتر، یا بهبود سلامتی اما تا زمانی که روی چیزهایی که دوست ندارید تمرکز دارید مشکل است که انرژی خود را تغییر دهید در نتیجه ذهن شما نمی تواند به راحتی تصمیم بگیرد تر کیب این وضعیت با واقعیت تصورات اشتباه در مورد قانون جذب ایجاد می کند و ممکن است ازآن ناامید شوید.

قانون جذب
نه این که شما نباید روی انرژی های خاص خود کار کنید بلکه بهتر است برای درک قانون جذب بر اعتقادات خاصی که به انرژی های ویژه ای منجر می شود بپردازید مطمئنا این کار ارزشمند است و و می توانید به طور موثر تر و مثبت تری عمل کنید.

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

x

این مطالب را نیز ببینید!

قانون جذب و فرایند خواسته ها

سلام و درود خدمت همراهان همیشگی وبسایت مثبت بین در قانون جذب ...