قانون جذب و ایجاد تعادل بین احساسات خوب و بد

10 ماه پیش

پس از یادگیری قانون جاذبه نقش چشمگیر عواطف و احساسات در تعیین تجارب و واقعیت های زندگی پررنگ تر می شود. از آنجا که ما می توانیم چشم اندازها و احساسات و انرژی های خود را تعیین کنیم بنابراین کنترل زیادی روی ایجاد واقعیت های خودمان داریم.
شما می توانید انرژی های خود را طوری کنترل کنید که چیزهایی که می خواهید را نشان بدهد اما نمی توان کاری کرد که دقیقا همان چیزی که مد نظر شما است نمایان شود و این مساله می تواند به راحتی موجب اضطراب و نگرانی شود.
وقتی روز بدی دارید یا احساسات ناخوشایند بر شما غلبه می کنند آیا آن ها را تایید می کنید یا اینکه خودتان را مجبور می کنید احساس خوبی داشته باشید یا نه روی چیزهای مثبت تمرکز می کنید؟
برخی تصورات غلط راجع به قانون جاذبه به این دلیل است که همه اصرار بر مطلق بودن همه چیز دارند. این تفکر فشار زیادی را به افراد وارد می کند و اگر چیزی که می خواهند را به دست نیاورند ناراحت و غمگین می شوند. همیشه خودتان را در محدوده تمرکز مثبت قرار دهید زیرا منفعت زیادی دارد در این صورت حتی اگر چیزهایی باشد که شما را آزار دهد می توانید با نگاه مثبت با آن ها برخورد کنید.

. قانون جاذبه قانون ذهن است. ذهن شما می تواند اطلاعات را دریافت کند و متناسب با چیزی که می خواهید انرژی های مورد نیاز را به جهان ارسال کرده و بازخورد مناسب دریافت کند.

وقتی احساس می کنیم حس خوبی نداریم مجبور نیستیم در مقابل آن ها مقاومت بیش از حد نشان دهیم. بلکه لازم است سعی کنیم احساس خوبی داشته باشیم در این حالت بعد از مدتی این کار را به صورت طبیعی انجام می دهیم.
شما مجبور نیستید هر کاری برای از بین بردن احساسات منفی انجام دهید بلکه باید روی خودتان کار کنید تا احساسات مثبت را جایگزین کنید. قانون جاذبه قانون ذهن است. ذهن شما می تواند اطلاعات را دریافت کند و متناسب با چیزی که می خواهید انرژی های مورد نیاز را به جهان ارسال کرده و بازخورد مناسب دریافت کند. اگر با قانون جاذبه کار کنید آگاهی هایی که به دست می آورید می تواند به نوعی با وجود احساساتتان شما را راهنمایی کند. به جای اینکه خشم و احساسات ناخوشایند خودتان را سرکوب کنید اجازه دهید بروز پیدا کند مثلا برای از دست دادن دوستتان می توانید مدتی را سوگواری کنید اما با این کار آن احساس شدید اولیه از بین می رود یا کمرنگ می شود و می توانید بعد از آن آسوده تر زندگی کنید. این کار به شما کمک می کند بتوانید تعادل مطلوبی را بین احساسات خود برقرا کنید. در غیر این صورت خشم و ناراحتی سرکوب شده شما بعد از مدتی شدیدتر بروز پیدا می کند به طوری که از کنترل شما خارج می شود.
شما نمی توانید جهان را فریب دهید اگر احساسات خود را نادیده بگیرید یا سرکوب کنید قطعا از جهان هستی بازخورد خوبی نخواهید گرفت و این مساله باعث می شود فکر کنید قانون جاذبه برای شما کار نمی کند و دچار سرخوردگی می شوید. بنابراین در ابراز احساسات و ارسال انرژی ها شفاف باشید و اهداف خود را واضح و ملموس بیان کنید. اگر با خودتان صادق باشید می توانید به چیزهایی که می خواهید برسید و از کار کردن با قانون جاذبه لذت ببرید.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد