خانه / مقالات / قانون جذب و تجربیات مثبت و فرصت های عالی
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

قانون جذب و تجربیات مثبت و فرصت های عالی

سلام به همراهان همیشگی وبسایت مثبت بین امروز با شما هستیم با موضوع قانون جذب و تجربیات مثبت و فرصت های عالی ، ذهن انسان مدام در حال تفکر است و هر فکری را بکند همان را به سوی خود جذب می کند، اگر به سمت افکار منفی برود همان اتفاق می افتد و اگر به سمت افکار مثبت برود اتفاقات خوشایند صورت می گیرد.

قانون جذب

طرفداران پارادایم قانون جذب معمولا تکنیک های شناختی تجدید نظر را با تصورات و تجسم خلاق ترکیب میکنند، این افراد برای جایگزینی اندیشه های محدود کننده یا خود مخرب با افکار قدرتمند تر و مثبت راه های گوناگونی را مورد بررسی قرار می دهند یکی از مولفه های اصلی فلسفه قانون جذب این است که با فکر و اندیشه های مثبت و احساسات مثبت اجازه می دهیم تا فرد جذب تجربیات مثبت و فرصت های عالی شود وبه اتفاقات خوبی که در رویاهای خود به آن فکر می کند برسد.

قانون جذب

قانون جذب یک قانون انتزاعی است و به طور خلاصه بیان می‌کند که هر آنچه در ذهن انسان تصور شود اعم از خوب یا بد، زشت یا زیبا در دنیای واقعی نمود خواهد یافت سرعت و شدت به واقعیت پیوستن این تصویر ذهنی به شدت تمرکز موضوع و وضوح تصویر آن در ذهن بستگی دارد در واقع خواسته‌هایی که تصور می‌شوند باید به گونه‌ای باشند که بتوان آنها را در ذهن حس و باور نمود.

قانون جذب به زبان ساده

قانون جذب می‌گوید هر چه فکر کنی همان می‌شود فرقی نمی کنند چه مثبت باشد چه منفی باشد قانون جذب همان را جذب می کند که در ضمیر ناخود آگاه خود به آن فکر می کنید ما می توانیم با قانون جاذبه به اهداف خود برسیم قانون جذب می تواند زندگی ما را بهبود بخشد و به سمت تعالی شدن سوق دهد روانشناسان و متفکران و رهبران بسیاری در مورد قانون جذب صحبت کرده اند این قانون به زبان ساده این را می گوید: ما آنچه را که در مورد آن فکر می کنیم خوب یا بد جذب می کنیم .

قانون جذب

آیا شما به قدرت جهان اعتقاد دارید؟ تحقیقات علمی وجود دارد که اثرات تفکر مثبت را اثبات می کند برای این کار بهتر است با بیشتر با افرادی وقت بگذرانید که بیشترین تاثیر مثبت را بر شما می گذارد، شما گمان می کنید که اطرافیان تاثیری در افکار ما ندارند اما اشتباه فکر می کنید افکار و رفتار ما ناشی از گفتار و رفتار افرادی است که اطراف ما هستند.

قانون جذب و انرژی مثبت

انسان قوی ترین کائنات به حساب می آید ذهن انسان مدام در حال تفکر است و هر فکری را بکند همان را به سوی خود جذب می کند، اگر به سمت افکار منفی برود همان اتفاق می افتد و اگر به سمت افکار مثبت برود اتفاقات خوشایند صورت می گیرد تفکر و ذهن انسان احساس را بوجود می‌آورد و هر چقدر این تفکر مثبت باشد به تبع آن فرکانس و ارتعاش آن هم مثبت خواهد بود و تمام انرژی های مثبت را به سمت خود جذب خواهد کرد.

قانون جذب

قانون جذب درباره افکار مثبت و منفی یکی می باشد بعضی افراد به قانون جذب اعتقادی ندارند به این افراد باید گفت اگر اندکی به ذهن خود ایمان بیاورند و به افکاری که در آن شکل می گیرد دقیق تر شوند متوجه این قانون می شوند و به آن اعتقاد پیدا می کنند.

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

x

این مطالب را نیز ببینید!

قانون جذب و فرایند خواسته ها

سلام و درود خدمت همراهان همیشگی وبسایت مثبت بین در قانون جذب ...