خانه / مقالات / قانون جذب و ترس از افکار منفی
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

قانون جذب و ترس از افکار منفی

سوتفاهم های زیادی در رابطه با قانون جذب وجود دارد و یکی از پررنگ ترین آنها تعبیر قانون جذب به عنوان یک ابزار است این تفکر نقش زیادی در مشکلات افراد دارد هیچ ابزاری نمی تواند واقعیت شما را تغییر دهد مگر اینکه شما هم با تغییرات هماهنگ باشید.

قانون جذب ابزار نیست

نمی توانیم بگوییم قانون جذب کار می کند یا کار نمی کند تمام ابزارهایی که عنوان کرده ایم مثل تجسم، تصور و… به منظور کمک به تغییر انرژی هستند و ایجاد حرکت به طوری که انرژی ها را تقویت کرده و به حرکت در می آورند و به تنهایی هیچ قدرتی ندارند.

قانون جذب

قانون جذب یک قانون جهانی است که همیشه در زندگی شما کار می کند و کاربرد دارد از آنجایی که نمی دانستید که انرژی شما واقعیت زندگی تان را به وجود می آورد بنابراین روی آن ها تمرکز خاصی نداشتید ممکن است هیچ گاه باورهای خودتان را مورد سوال قرار نداده اید و زمانی برای بررسی اینکه چگونه فکر می کنید و احساس می کنید و واقعیت خارجی شما چگونه است اختصاص نداده اید.

قانون جذب و تغییر سیستم اعتقادی خود

اکنون میدانیم که این ارتباط وجود دارد و می توانیم آگاهانه تر به آن بپردازیم و برای تغییر سیستم اعتقادی خود تلاش کنیم به این ترتیب از قدرت انرژی برای ساده تر شدن زندگی استفاده کنیم تا کارهایمان را با تلاش کمتری انجام دهید و چیزهایی که حتی به آن ها فکر نمی کردیم را به وجود آوریم.

قانون جذب

قانون جذب در سطح عمل و انجام کار نمی کند و برای به وجود آوردن به کار گرفته می شود و این چیزی است که کاملا تحت کنترل شما است این شما هستید که می توانید انتخاب کنید که به چه چیزی اعتقاد دارید، چطور فکر می کنید، چه احساساتی دارید، چگونه به رویدادهای زندگی پاسخ می دهید و چه تصوری از خودتان دارید هر فردی توانایی بررسی این سوال ها را دارد و هیچ عامل بیرونی نمی تواند پاسخگو باشد.

قانون جذب و احساسات

طبق قانون جذب آنچه در جهان اتفاق می افتد نتیجۀ اعتقادات و افکار و احساسات و تمرکز شما است چرا که انرژی در سطح علت است و جهان فیزیکی در سطح تاثیر اما برای درک این واقعیت باید زمان زیادی بگذرانید و روی اعتقادات خودتان کار کنید خیلی از شما هنوز عادت دارید به تجربیات گذشته خود بازگردید و به وضعیت فعلی تنها برای اعتبارسنجی ترس های مختلف توجه می کنید.

قانون جذب

در تئوری می توان این حالت را تغییر داد اما در واقع این یک عادت است که به راحتی شکسته نمی شود ذهن شما کار می کند، نتیجه گیری می کند و بر اساس آنچه دیده تصمیم می گیرد انرژی پیش فرض همه افراد انواع اعتقادات و ترس های محدود است که مانع استفاده درست و مناسب از قانون جذب می شود.

قانون جذب و ایجاد باور جدید

به این ترتیب ایجاد باورهای جدید کمی سخت شده و به تدریج اتفاق می افتد اما تنها راه رسیدن به این واقعیت تمایل به بالا رفتن و خروج از واقعیت کنونی است اگر تجربه ای تلخ در گذشته داشته اید یاد بگیرید از آن به عنوان پایه ای در سیستم اعتقادی خود استفاده نکنید.

قانون جذب
با توجه به شرایط بیرونی می توانید احساسات خود را با آنچه اتفاق می افتد تعیین کنید هر چند آسان نیست اما مشکل بودن این کار نباید بهانه ای برای متوقف کردن تلاش باشد.

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

x

این مطالب را نیز ببینید!

قانون جذب و فرایند خواسته ها

سلام و درود خدمت همراهان همیشگی وبسایت مثبت بین در قانون جذب ...