خانه / مقالات / قانون جذب و ترس از اقدام
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

قانون جذب و ترس از اقدام

همراهان عزیز وبسایت مثبت بین یکی از مسائل مهم قانون جذب و ترس از اقدام است که در این مقاله به آن میپردازیم،با شکل دادن به احساسات و انرژی های خود می توانید باورهای جدید خود را بپذیرید یا رد کنید و قدرت تفکر شما را افزایش می دهد.

قانون جذب و ترس از اقدام

گاهی اوقات در مسیر کار با قانون جذب نگرانی و ترس عامل اصلی عقب نشینی است و از کار و اقدام در راه رسیدن به هدف جلوگیری می کند. انرژی های ما همیشه به این معنا نیست که ذهن آن ها را هدایت و حمایت می کند بلکه برای نشان دادن چیزی است که می خواهید و از جهان درخواست دارید بیشتر اوقات می ترسیم چیزی که می خواهیم را بیان کنیم یا آن را به جهان نشان دهیم چون از اینکه آن را به دست نیاوریم واهمه داریم.

قانون جذب

هیچ دلیلی وجود ندارد که ما نباید انرژی های خود را راجع به چیزهایی که می خواهیم بروز دهیم به این خاطر که نمی توانیم آن ها را به دست بیاوریم قانون جذب میگوید ما در این دنیا هستیم تا چیزهایی که می خواهیم را ایجاد کنیم و این کار از میل و علاقه به چیزی ایجاد می شود و به وجود می آید برای اینکه این اتفاق بیفتد باید تحول درونی آغاز شود تا احساس بهتر، بهبود زندگی، تقویت رابطه با خود و بهبود دردهای بزرگ زندگی اتفاق بیفتد و به همین جهت ابتدا باید خودمان را دوست داشته باشیم.

قانون جذب و از بین رفتن ترس

به یاد داشته باشید که احساسات شما هر چقدر مثبت تر باشند شما را راحت تر و ساده تر با قانون جذب کار میکنید این به معنی پایان رنج است، رنج نه به معنی دردهای جسمی بلکه از بین رفتن ترس و تردید و… البته اگر انتظارات خاصی داشته باشید و تمام زمان خود را صرف تمرکز روی آن ها کنید قادر به لذت بردن از زندگی خود نخواهید بود در واقع شکافی که بین درک فکری و آنچه واقعا احساس می کنید وجود دارد ناشی از این است که طول عمر را در نظر می گیرید نه عرض آن را بنابراین از آنچه ممکن است بعد از این اتفاق بیفتد هراس دارید.

قانون جذب

وقتی ارزش احساسات خود را می فهمید و ریشه های نارضایتی خودتان را درک می کنید می توانید به راحتی و به درستی آن ها را پردازش کنید به این ترتیب می توانید با استفاده و آموزش قانون جذب آرام آرام در مسیر اهداف خود گام بردارید و نیازی به عجله کردن ندارید شما می توانید از زندگی خود لذت ببرید و احساس شادی داشته باشید حتی اگر هنوز چیزی که می خواهید را ندارید این حالت به پرورش انرژی های شما کمک زیادی می کند و می توانید ریشه اعتقادات مثبت را عمیق تر و احساست منفی را سست کنید زمان کمتری را هم از دست می دهید.

کار کردن با قانون جذب

اگر با قانون جذب کار می کنید، اگر باور دارید که واقعیت وجودی شما از درونتان ناشی می شود نه از عامل بیرونی، اگر اعتقاد داشته باشید که احساسات شما یک راهنما هستند در جهت رسیدن به هدف، اگر قبول دارید که زندگی آسان است و شما شایسته همه چیزهای خوب و مفید هستید می توانید انرژی های غالب خود را شکل داده و به چیزهایی که می خواهید برسید.

قانون جذب

با شکل دادن به احساسات و انرژی های خود می توانید باورهای جدید خود را بپذیرید یا رد کنید و قدرت تفکر شما را افزایش می دهد اما باید یاد بگیرید که به طور آگاهانه با انرژی های خود کار کنید سعی کنید تمرکز خود را روی افکار منفی، آنچه نمی خواهید، شکایت از زندگی و… متوقف کنید و بهد از انجام این موارد شما براحتی میتوانید تاثیر قانون جذب را در زندگی خود احساس کنید.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

x

این مطالب را نیز ببینید!

قانون جذب و فرایند خواسته ها

سلام و درود خدمت همراهان همیشگی وبسایت مثبت بین در قانون جذب ...