خانه / مقالات / قانون جذب و تشکیل افکار مثبت
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

قانون جذب و تشکیل افکار مثبت

قانون جذب و تشکیل افکار مثبت تاثیر بسزایی در زندگی روزمره ما دارد باید این موضوع را بدانید هنگامی که یک فکر منفی وارد ذهن شما می شود، باید از آن آگاهی داشته باشید و تلاش کنید آن را با یک فکر مثبت سازنده جایگزین کنید.

پیش بینی موفقیت با قانون جذب

یک فرد مثبت شادی، سلامتی و موفقیت را پیش بینی می کند و معتقد است که می تواند بر هر مانع و کار دشواری غلبه کند تفکر مثبت یک مفهوم نیست که همه به آن اعتقاد داشته باشند با این حال، تعداد روزافزونی از مردم وجود دارند که تفکر مثبت را بعنوان یک واقعیت پذیرفته اند و معتقد به اثربخشی آن هستند به نظر می رسد که این موضوع محبوبیت فراوانی را به دست می آورد و بسیاری از کتاب ها و سخنرانی ها مربوط به آن می شود.

قانون جذب

شما باید در مورد همه کارهایی که انجام می دهید، نگرش مثبت داشته باشید فکر مثبت یک شیوه زندگی و قانون جذب  است، با نگرش مثبت احساسات خوشایند و شادی را تجربه می کنید این باعث انرژی بیشتر می شود و شادی را به ارمغان می آورد همه ما در حال پخش اراده ی خوب، شادی و موفقیت هستیم و این برای سلامتی ما به نحوی مفید است ما بلند می شویم، صدای ما قوی تر است، و زبان بدن ما همان شیوه ای است که ما احساس می کنیم.

قانون جذب و تفکر مثبت

در مسیر آموزش قانون جذب تفکر مثبت و منفی مسری است ما در یک یا چند مورد تأثیر می گذاریم و تحت تأثیر افرادی هستیم که ملاقات می کنیم این اتفاق غیرمنتظره و در سطح ناخودآگاه از طریق کلمات، افکار، احساسات و از طریق زبان بدن رخ می دهد آیا تعجب آور است که ما می خواهیم در اطراف افراد مثبت باشیم و ترجیح می دهیم از موارد منفی اجتناب کنیم؟ اگر ما مثبت هستیم مردم بیشتر به ما کمک می کنند.

قانون جذب

مردم افراد منفی را دوست ندارند کلمات، نگرش، احساسات، افکار و رفتار منفی نارضایتی را ایجاد می کنند هنگامی که ذهن منفی است، سم ها به خون منتقل می شوند و باعث ناراحتی و نگرانی بیشتر می شود و ما نمیتوانیم قانون جذب را در زندگی بکار گیریم این راه برای شکست، سرخوردگی و ناامیدی است.

قانون جذب تبدیل ذهن به افکار مثبت

به منظور تبدیل ذهن به افکار مثبت، برخی از کارهای داخلی لازم است، زیرا نگرش و افکار در طول یک شب تغییر نمی کنند قدرت افکار شما یک قدرت بزرگ است که همیشه زندگی شما را شکل می دهد این شکل گیری معمولا ناخودآگاه انجام می شود، اما این امکان وجود دارد که فرآیند را آگاهانه تشخیص دهیم حتی اگر این ایده به نظر عجیب و غریب باشد، آن را امتحان کنید شما چیزی برای از دست دادن ندارید، اما مطمئنا چیزی را به دست می آورید.

قانون جذب

با توجه به قانون جذب آنچه دیگران در مورد شما می گویند یا فکر می کنند را نادیده بگیرید و در عوض از تصورات خود برای تجسم کردن شرایط مطلوب و سودمند استفاده کنید از کلمات مثبت در گفتگوهای درونی خود و یا در هنگام صحبت با دیگران استفاده کنید کمی بیشتر لبخند بزنید، زیرا این امر به مثبت بودن شما کمک می کند هنگامی که یک فکر منفی وارد ذهن شما می شود، باید از آن آگاهی داشته باشید و تلاش کنید آن را با یک فکر مثبت سازنده جایگزین کنید.

قانون جذب

اگر منافع منفی به دست می آید، آن را دوباره با یک منافع مثبت جایگزین کنید به نظر می رسد که دو عکس در مقابل شما وجود دارد و شما باید یکی از آنها را انتخاب کنید و دیگری را نادیده بگیرید در صورت بروز مقاومت درونی و مشکلات فقط به اندیشه های مفید، خوب و شاد در ذهن خود نگاه کنید.

قانون جذب

مهم نیست که شرایط شما در حال حاضر چیست مثبت فکر کنید، فقط شرایط مطلوب را انتظار داشته باشید و شرایط را مطابق با آن تغییر دهید اگر شما پایدار باشید، راه ذهن شما تغییر خواهد کرد و قانون جذب در شکل گیری افکار شما نقش کلیدی خواهد داشت.

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

x

این مطالب را نیز ببینید!

قانون جذب و فرایند خواسته ها

سلام و درود خدمت همراهان همیشگی وبسایت مثبت بین در قانون جذب ...