خانه / مقالات / قانون جذب و تلاش برای افزایش انرژی ها
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

قانون جذب و تلاش برای افزایش انرژی ها

در مقاله امروز که برای شما همراهان عزیز آماده کرده ایم میخواهیم با شما درباره قانون جذب و تلاش برای افزایش انرژی ها صحبت کنیم در قانون جذب از نظر فنی نیاز به انجام کارهای عجیب و غریب ندارید بلکه تنها تصمیم می گیرید که چه چیزی می خواهید و بعد در مورد آن به احساسات خود می پردازید و اقدامات الهام بخش انجام می دهید.

استفاده از قانون جذب در زندگی

آیا دوست دارید از قانون جذب در زندگی استفاده کنید،آیا هرچه تلاش می کنید تا چیزی را به دست آورید احساس می کنید کاری انجام نشده است؟ آیا کار کردن با قانون جذب خیلی سخت تر از انتظار شما است؟ آیا از اینکه چیزهایی که می خواهید را دریافت نمی کنید ناامید شده و احساس شکست می کنید؟یا شاید فکر می کنید قانون جذب برای شما کار نمی کند،شما باید قانون جذب را بدرستی آموزش ببینید و درک کنید.

قانون جذب

بسیاری از افرادی که با قانون جذب کار می کنند در یک نقطه قرار گرفته اند و شما تنها نیستید گاهی اوقات ایجاد واقعیت و ناتوانی از درک آن می تواند خیلی ناامید کننده باشد چه چیزی بیش از همه شما را شگفت زده کرده؟ یکی از بزرگترین دلایل ایجاد افسردگی اعتقاد اشتباهی است که باید همیشه شاد باشیم و روی چیزهای مثبت تمرکز کنیم و منفی ها را نادیده بگیریم گاهی حتی وانمود می کنیم چیزهایی که ما را آزار می دهد را دوست داریم تا از انرژی منفی آن را نادیده بگیریم.

قانون جذب و انرژی

ناراحتی به اشکال مختلفی خودش را نشان می دهد اما نباید آن را انکار کنید و نادیده بگیرید گاهی مقابله با ترس آن را تشدید می کند و مانع رشد شما و افزایش انرژی هایتان می شود در بعضی از سطوح معتقدیم که می توانیم این ترس ها و تردیدها و ناراحتی ها را پنهان کنیم و به این ترتیب جهان به واسطه قانون جذب هر چه می خواهیم را به ما می دهد.

قانون جذب

باید از خودتان بپرسید برای رسیدن به قانون جذب در حال حاضر چه چیزهایی انجام می دهید که دوست ندارید یا مطابق میل شما نیستند؟ برای اینکه احساس بهتری داشته باشید چه مرزهایی را باید بشکنید و یا چه مرزهایی ایجاد کنید؟ اگر به کاری بپردازید که آن را دوست ندارید بازخورد انرژی ها به شما هشدار می دهد هر چه بیشتر آن ها را نادیده بگیرید بازخوردها شدیدتر می شود و این زمانی است که انرژی ها بزرگتر است و بیشتر.

قانون جذب و رسیدن به اهداف

قانون جذب می گوید مهم نیست چیزهایی که می خواهید چقدر کوچک است یا غیرمنطقی، یا اینکه چقدر تفکر خاصی دارید قضاوت نکنید فقط به آن بپردازید برای اینکه به اهداف خودتان برسید و انرژی های خود را تغییر دهید لازم نیست حتما کامل باشید و یک انسان به کمال رسیده را در خود ببینید تنها کافی است به خودتان اعتماد کنید.

قانون جذب
بهتر است برای آنچه درونمان اتفاق می افتد با خودمان صادق باشیم در مورد افکار و احساساتمان هم این کار به مراتب انرژی زیادی به شما می دهد و نقش زیادی در تغییر انرژی ها خواهد داشت داشتن احساسات ناخوشایند بخشی از فرایند زندگی است و یک قطعه از پازل آن است اما چیزی که می ماند امیدواری شما و خروج از این وضعیت است.

قانون جذب و تغییر انرژی

سعی کنید تمام تلاش خود را برای تغییر انرژی به کار بگیرید در قانون جذب از نظر فنی نیاز به انجام کارهای عجیب و غریب ندارید بلکه تنها تصمیم می گیرید که چه چیزی می خواهید و بعد در مورد آن به احساسات خود می پردازید و اقدامات الهام بخش انجام می دهید.

قانون جذب

در این بخش از قانون جذب واقعا به کار زیادی نیاز ندارید اما اکثر افراد نمی توانند به این باور برسند که نیازی نیست که کار زیادی انجام بدهند و می خواهند که حتما اقدامات خاصی انجام دهند با خودتان صادق باشید و کم کم و آرام آرام در مسیر دلخواهتان گام بردارید.

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

x

این مطالب را نیز ببینید!

قانون جذب و فرایند خواسته ها

سلام و درود خدمت همراهان همیشگی وبسایت مثبت بین در قانون جذب ...