خانه / مقالات / قانون جذب و تلاش
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

قانون جذب و تلاش

قانون جاذبه می گوید انرژی فرد تجربیات او را ایجاد کرده و رقم می زند. بسیاری از افراد فکر می کنند این یعنی یک نیروی جادویی وجود دارد که با وجود آن نیازی به انجام هیچ کاری نیست. هنگامی که انرژی شما به اندازه کافی قوی بوده و هماهنگ با چیزهایی است که در زندگی می خواهید نقش عمل کم تر می شود اما حذف نمی شود.
زمانی که به چیزهای خوبی که دارید بیشتر از اتفاقات منفی توجه کنید به موفقیت چشمگیری دست خواهید یافت. زمانی که دقیقا بدانید که چه چیزی را می خواهید آشکار کردن و تغییر انرژی راحت تر خواهد بود و ساده تر در مسیری که می خواهید قرار می گیرید. به این ترتیب راحت تر می توانید باورها و اعتقاداتی که شما را محدود می کند را کم رنگ کنید.
وقتی خواسته ها و واقعیت وجودی خود را به وضوح آشکار کنید نظر دیگران و انتقادات و قضاوت ها شما را ناراحت نمی کند زیرا می دانید که آنچه برایتان مناسب و مفید است را انجام داده اید و مسیر زندگی خود را بدون توجه به اینکه دیگران از شما بهتر هستند یا نه پیش می برید.

برای دیدن منابع عظیمی که روی انرژی های شما اثر می گذارد باید تلاش کنید انرژی های جدید را جایگزین قدیمی ها کرده و احساسات خود را به وضوح آشکار کنید.

همه این کارها برای اثبات شما مفید است و باعث می شود از سردرگمی و تردید رها شده و انگیزه و اشتیاق پیدا کنید.
اگر واقعیت صرفا از طریق انرژی و نه عمل ایجاد شود به این معنی است که شما درگیر فعالیت هایی هستید که واقعا آسیب زا است. در این صورت سعی نمی کنید که به نتیجه خاصی برسید. در فضایی پرتلاطم و با کمبود اعتماد به نفس کار می کنید.
اگر بخواهید به کمک الهی و استفاده از منابع جهان تکیه کنید باید ابتدا آن ها را بپذیرید. شما نمی توانید کارهای قدیمی را تکرار کنید و به نتایج جدید برسید.
اگر می خواهید به کار کردن با فضای عملی عادت کنید باید به تغییر دنیای درونی خود تمایل داشته باشید. این تنها راه شناخت توانایی و قابلیت های وجودی خود است.
اجازه دهید ذهن شما عملکردتان را هدایت کند. بر روی یکی از ایده های خود تمرکز کنید و با توجه به الهامات و احساسات خود آن را پیش ببرید. اما نباید برای رسیدن به هدف به خودتان فشار بیاورید چرا که در این صورت دچار یاس و خستگی خواهید شد. سعی کنید در رابطه با موضوع مورد نظر بیشتر بیاموزید و جزئیات بیشتری کسب کنید.
در حال حاضر مهم است که بین تعریف انرژی برای آشکار ساختن احساسات و تلاش برای انجام کارها به زور و از طریق اقدامات ناخوشایند تمایز قائل شوید.
بسیاری از مردم هنگام کار با قانون جاذبه حس می کنند ایده ای که نیاز به انجام عمل و اقدام داشته باشد وجود ندارد در این صورت هرگز نباید ناامید شوید دست به ابتکارعمل زده و تصمیم بگیرید.
قبل از اینکه تصمیم به عمل بگیرید یا وارد فضای جدیدی از انرژی قرار بگیرید لازم است که با خودتان صادق باشید. هنگامی که در یک فضای ناهماهنگ قرار می گیرید چیزهای پیچیده ای می بینید که ممکن است ایده هایی را به ذهن شما بیاورند که تصمیم به تغییر فضا و انرژی بگیرید.
برای دیدن منابع عظیمی که روی انرژی های شما اثر می گذارد باید تلاش کنید انرژی های جدید را جایگزین قدیمی ها کرده و احساسات خود را به وضوح آشکار کنید.

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

x

این مطالب را نیز ببینید!

ضمیر ناخودآگاه چیست؟

سلام خدمت همراهان عزیز و دوستان همیشگی وبسایت مثبت بین امروز مطلبی ...