خانه / مقالات / قانون جذب و جدا شدن از چیزهایی که نیاز داریم؟
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

قانون جذب و جدا شدن از چیزهایی که نیاز داریم؟

چگونه می توانیم راجع به چیزهایی که می خواهیم بی تفاوت باشیم در حالی که واقعا به آن ها نیاز داریم؟ چطور می توانیم به جهان اعتماد کنیم وقتی در روبرو شدن با واقعیت ها حتی نیازهای اساسی مثل غذا نیز برآورده نمی شود؟
شما مجبور نیستید وانمود کنید. کلمه بی تفاوت یکی از بزرگترین مشکلات خلق آگاهانه را یادآوری می کند. اما به این معنی است که به نتایج و چیزی که در نهایت اتفاق می افتد توجه نداشته باشید. اما ممکن است در ذهن بعضی افراد این تفکر ایجاد شود که باید تلاش کنند برای رسیدن به فضا یا چیزی که اصلا اهمیتی ندارد.
اگر نقش انرژی را در زندگی خود درک کنید همه چیزهایی که برای رشد نیاز دارید در اختیار شما قرار داده می شود. به طور منطقی همه می خواهند حداقل هایی را در زندگی داشته باشند مانند خانه ای برای زندگی، غذایی برای خوردن و پولی برای خرج کردن. اما به طور همزمان همه می خواهند به تمام اهداف والای خود برسند. شما لازم نیست به تمام مسائل زندگی خود با جزئیات کامل بپردازید فقط کافی است قدرت انرژی را باور کنید.
بنابراین سعی نکنید وانمود کنید که به چیزهای اصلی زندگی بی تفاوتید و به آن ها اهمیت نمی دهید. مخصوصا وقتی در شرایط سخت قرار می گیرید.

توجه کنید که جهان به ترس ها و افکار منفی شما پاسخ می دهد. بنابراین اجازه ندهید در مسیری که قرار دارید اعتقادات محدود کننده موجب آشفتگی شما شود.

به یاد داشته باشید قبل از اینکه واقعیتی که می خواهید را به وجود آورید باید روی تغییر انرژی خود کار کنید. در واقع همین انرژی ها علت تغییرات به وجود آمده در واقعیت هستند.
انجام این کار به راحتی ذهن شما را به چالش می کشد و دیدگاه های متفاوتی را ایجاد می کند. شما برای کامل شدن روح و به تکامل رسیدن به پول و غذا نیاز ندارید. شما باید شرایط فعلی خود را درک کنید و برای بهبود آن تلاش کنید. به این ترتیب بدون اینکه نتیجه نهایی شما را از کار کردن باز دارد به مسیری که می روید ایمان داشته باشید و انرژی های خود را برای رسیدن به هدف خود تقویت کنید.
توجه کنید که جهان به ترس ها و افکار منفی شما پاسخ می دهد. بنابراین اجازه ندهید در مسیری که قرار دارید اعتقادات محدود کننده موجب آشفتگی شما شود.
جهان به انرژی های شما پاسخ می دهد و این انرژی ها بیشترین راه حل ها، الهامات، بینش ها و اقدامات را نشان می دهد. نا امیدی شما از آشکار ساختن چیزهایی که می خواهید به دست بیاورید به وضوح ناشی از ترس از اتفاقاتی است که به شما احساس بدی می دهد است. همه چیز به احساسات شما بستگی دارد و در این راه هیچ استثنایی وجود ندارد. یکی از بدترین اتفاقاتی که می تواند رخ دهد و انرژی شما را از بین ببرد تمایل به پذیرفتن چیزهایی است که افکار منفی را در شما تقویت می کند. شاید این اتفاقات رخ بدهد اما باید تغییرات لازم را در انرژی های خود به وجود بیاورید و این باور را در ذهن خود تقویت کنید که همه چیز خوب و درست طبق خواسته شما پیش می رود.
به جای آنکه به چگونگی شرایط احتمالی آینده فکر کنید روی شرایط فعلی خود تمرکز کنید و تمام جوانب آن را بررسی کنید. به این ترتیب پی می برید که چه چیزهایی را باید تغییر دهید و چه چیزهایی را باید تقویت کنید.

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

x

این مطالب را نیز ببینید!

ضمیر ناخودآگاه چیست؟

سلام خدمت همراهان عزیز و دوستان همیشگی وبسایت مثبت بین امروز مطلبی ...