خانه / مقالات / قانون جذب و جزئیات
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

قانون جذب و جزئیات

سلام خدمت شما دوستان و همراهان عزیز و گرامی وبسایت مثبت بین مقاله ای که امروز برای شما در نظر گرفته ایم در ارتباط با قانون جذب و جزئیات است شما می توانید با استفاده از قانون جذب و ارسال ارتعاش های خواسته هایتان به جهان هستی، به تمامی خواسته ها و اهداف خود دست یابید،امیدواریم از این مطلب لذت ببرید.

قانون جذب

با توجه به قانون جذب ارتعاش غالب شما عامل تعیین کننده ای در زندگی است گاهی افراد بدون اینکه از درون خود اطلاعی داشته باشند ناخودآگاه بر اساس ارتعاش خود پیش می روند گاهی افراد فکر می کنند روند زندگی کاملا تصادفی است و همه اتفاقات بدون دلیل اتفاق می افتند اما با یادگیری قانون جذب می توانید درک کنید که شما نقش زیادی در رخ دادن اتفاقات زندگی خود دارید.

قانون جذب

باورهای شما هم می تواند راه شما را در رابطه با پول، شادی، عشق و تمام چیزهایی که دوست دارید و می خواهید هموار کند و هم اینکه مانعی برای رسیدن به آن ها باشد اگر شما به هدف خود که می تواند هر کدام از چیزهایی که گفتیه شد باشد نرسیده اید یقین داشته باشید که چیزی در ذهن شما راه آن را مسدود کرده است با وجود اینکه قانون جذب مفهوم ساده ای دارد اما در زندگی بسیاری از افراد در حاشیه قرار دارد.

قانون جذب و مثبت اندیشی

مثلا شما در حال تلاش برای کسب ثروت هستید اما همسرتان مدام از صورت حساب ها گله می کند شما در حال تلاش برای رسیدن به یک دیدگاه بهتر در کارتان هستید اما همکارانتان از همه چیز شکایت دارند شما سعی می کنید مهربان تر و دوست داشتنی تر باشید اما برادرتان شمار را تحقیر می کند این موارد می تواند شما را از ادامه مسیر بازدارد اما اگر نگاه عمیق تری داشته باشید می توانید از همین موانع برای پیشرفت استفاده کنید و فقط شیرینی ها و زیبایی ها را ببینید اگر می خواهید از قانون جذب استفاده کنید و زندگی خود را تغییر دهید سعی کنید نگاه مثبتی داشته باشید و روی هدف خود ثابت قدم بمانید.

قانون جذب

قانون جذب و رسیدن به موفقیت

عواطف و احساسات خود را نادیده نگیرید آن ها را بررسی کنید. همزمان که کار با قانون جذب را شروع می کنید متوجه می شوید که واقعیت دنیای بیرون با افکار و احساسات و باورهای غالب شما ایجاد می شود فقط باید افکار و انرژی های خود را مدیریت کنید تا بتوانید آنچه می خواهید را دریافت کنید شما متوجه می شوید که نمی توانید باورهای محدود کننده را به راحتی کنار بگذارید ذهن شما همیشه راهی برای متقاعد کردن شما دارد تغییر الگوهای فکری سخت و زمان بر است اما وحشت نکنید این به معنای تغییر کل دنیای درونی و هویت شما نیست به محض اینکه هر تغییری اتفاق بیفتد چیزهای خوب شروع می شود.

قانون جذب

 

صبر و پشتکار اساس قانون جذب

شما نمی توانید تمام اعتقادات و افکاری که طی سالهای طولانی در ذهنتان شکل گرفته است را یک شبه از بین ببرید در این صورت قانون جذب هم نمیتواند برایتان کار کند بهتر است درباره باورها و اندیشه ها و احساساتی که هنوز درونتان وجود دارد صادق باشید و با دقت آن ها را بررسی کنید همه آن ها را به راحتی کنار نگذارید یا نادیده نگیرید چرا که برخی از افکار قدیمی می تواند به شما کمک کند پس نیازی به تغییر همه آن ها نیست فقط خواستن چیزی کافی نیست تا جهان آن را به شما عرضه کند باید آن را با انرژی های خود مطابقت دهید اما این بدان معنی نیست که هرگز نمی توانید به آن برسید باید انرژی های خود را تفکیک کنید و کنترل احساسات خود را به دست بگیرید این کار به ارزیابی صادقانه باورها نیاز دارد.

قانون جذب

 

دستیابی به اهداف از طریق قانون جذب

می توانید با استفاده از قانون جذب و ارسال ارتعاش های خواسته هایتان به جهان هستی، به تمامی خواسته ها و اهداف خود دست یابید وقتی در این مسیر قرار بگیرید تغییراتی را مشاهده می کنید که شما را شگفت زده خواهد کرد هر چه بیشتر پیش بروید بالا بردن و تقویت ارتعاش ها آسان تر خواهد شد اگر به صورت مداوم احساس خوبی دارید و می توانید هر لحظه خوشحال باشید.

قانون جذب

بدانید که در مسیر رسیدن به خواسته هایتان قرار گرفته اید و در حال ایجاد تغییرات بزرگ هستید زیرا با تفکر و تجسم مداوم رویاها و خواسته ها (به همراه احساس خوب) ارتعاش عالی اهدافتان را به جهان هستی ارسال می کنید و جهان هستی پس از مدتی این ارتعاشات ارسالی شما را وارد زندگیتان می گرداند و اینگونه هست که از طریق قانون جذب به خواسته هایتان می رسید.

مهم ترین عامل قانون جذب خوب نگه داشتن احساس

فراموش نکنید که مهم ترین عامل یا به عبارتی اصل و اساس قانون جذب، خوب نگه داشتن احساس در همه حال می باشد (زیرا فقط و فقط با خوب بودن احساسات نسبت به خواسته و اهدافتان است که می توانید ارتعاش عالی خواسته هایتان را به جهان هستی ارسال نمایید). زیرا فقط و فقط با ارسال ارتعاش خوب نسبت به خواسته هایتان می توانید چیزهایی که می خواهید را جذب نمایید.

قانون جذب

به طور مداوم به چیزهایی فکر کنید که احساسات شما را خوب می کند و از تفکرات و کارهایی که احساستان را بد می نمایند به شدت دوری و پرهیز نمایید این مهم ترین اقدامی است که می توانید در جهت رسیدن به خواسته هایتان انجام دهید باور کنید مطالب درون این مقاله را با ایمان و باور کامل بیان کردیم و مطمئن باشید که اگر به نکات ذکر شده عمل نمایید و قانون جذب را در زندگیتان پیاده سازی نمایید، خودتان تغییرات و پیشرفتهای عجیب را در زندگیتان متوجه خواهید شد.

جهت آشنایی بیشتر با قانون جذب و رسیدن به اهداف و موفقیت ، به کانال تلگرام گروه تحقیقاتی مثبت بین بپیوندید:

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

x

این مطالب را نیز ببینید!

قانون جذب و فرایند خواسته ها

سلام و درود خدمت همراهان همیشگی وبسایت مثبت بین در قانون جذب ...