قانون جذب و حفظ رابطه دوستی

9 ماه پیش

ممکن است گاهی روابط دوستی شما دچار مشکل شود و نتوانید دلیل خاصی برای آن پیدا کنید و از این موضوع ناراحت شوید. شاید فکر می کنید هرگز دوستان خوبی نداشته اید یا به راحتی آن ها را از دست می دهید و در صدد راهی برای حل این مشکل هستید. شاید در این رابطه فکر کنید خودتان مشکل دارید یا جایی را اشتباه کرده اید و کم کم اعتماد به نفس شما کاهش پیدا کند.
توجه کنید که شما از طریق قانون جاذبه نمی توانید دیگران را کنترل کنید اما می توانید وضعیت خودتان را کنترل کنید تا جای بهتری قرار بگیرید.
شما می توانید تجربیات خود را با استفاده از قانون جذب کنترل کنید اما همین تجربیات نیز گاهی به دیگران و اطرافیان شما بستگی دارد. ولی شما می توانید انتخاب کنید که کدام یک از آن ها نقش بیشتری در زندگی شما دارند. واقعیت شما از مجموعه ای از ارتباطات همکاری، دوستی و … تشکیل شده است که باید تشخیص دهید کدام یک دقیقا با انرژی های شما مطابق است. شما انرژی های خود را ارسال می کنید و قانون جاذبه مطابق با آنچه می خواهید بازخورد می دهد. یعنی تجربه هایی که شما دریافت می کنید و از این طریق می توانید انرژی های خود را بهتر تغییر دهید.

انرژی هایشما از افکار و احساسات غالب شما تشکیل شده است که ترکیبی از باورها و نتیجه گیری شما از آن ها است. چیزهایی که شما می دانید و احساس می کنید و با واقعیت تطبیق می دهید.

بنابراین هیچکس نمی تواند رفتار مردم را کنترل کند اما می توانید روی بخشی از رفتار آن ها که با انرژی های شما مطابقت دارد تاثیر بگذارید.
انرژی هایشما از افکار و احساسات غالب شما تشکیل شده است که ترکیبی از باورها و نتیجه گیری شما از آن ها است. چیزهایی که شما می دانید و احساس می کنید و با واقعیت تطبیق می دهید.
شما ارتباطات زیادی را تجربه می کنید و چیزهایی که دوست دارید و دوست ندارید را می بینید و با توجه به آن ها واقعیت آینده خود را تعریف می کنید. فکر کنید و قسمت های ناخواسته روابطتتان را تغییر دهید و بخش های خوشایند آن را تقویت کنید. اگر می خواهید روابط ویژه ای با دوستان خود داشته باشید سپس افکار و احساسات خود را به این واقعیت نزدیک کنید خودتان را باور داشته باشید و بدانید هیچ چیز بر خلاف آن نیست.
برای این کار باید افکار خود را تغییر دهید و درباره تجربیات خوب و مثبتی که با دوستانتان داشته اید فکر کنید و تمرین کنید که فقط روی اتفاقات مثبت تمرکز کنید. همانطور که در طول روز به خودتان و رفتارتان فکر می کنید این افکار را در مورد افرادی که دوست دارید در دایره ارتباطتان قرار گیرند نیز ایجاد کنید.
فکر کردن در مورد اینکه دوستتان چطور شما را ناراحت کرده است را فراموش کنید و در مورد چیزهایی که شما را شاد می کند فکر کنید. با توجه به چیزهایی که دوست دارید در دیگران ببینید و چیزهایی که می خواهید در خودتان تغییر دهید مسیر انرژی خود را مشخص کنید. اگر به چیزی تمایل ندارید و وجود آن چه در خودتان چه دیگران شما را آزار می دهد علاوه بر اینکه آن را کم کم حذف کنید تمرکز خود را روی آن نگذارید. تا زمانی که تجربیات خود را به کار می گیرید آن ها نیز مطابق و هماهنگ با شما حرکت می کنند.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد