خانه / مقالات / قانون جذب و دستیابی به ثروت
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

قانون جذب و دستیابی به ثروت

دستیابی به ثروت یکی ازدست آوردهای های مهم قانون جذب است جنبه کلیدی قانون جذب این ایده است که مثبت اندیشی را افزایش می دهد بنابراین، می توانید یاد بگیرید چگونه با استفاده از ابزار و تکنیک های تجسم به راحتی بتوانید عادات پولی را به راحتی بکار ببرید.

قانون جذب و ثروت

همانطور که قبلا بحث شده است، قانون جذب و ارزش های آن در طول تاریخ دیده شده است و بسیاری از زنان و مردانی که پا در این دنیا گذاشته اند قانون جذب را یکی از بزرگترین قدرت های جهان دانسته اند؛ بسیاری از شاعران دوست داشتنی، هنرمندان، دانشمندان و متفکران بزرگ مانند شکسپیر، بلیک، امرسون، نیوتن و بتهوون همه این پیام را از طریق بسیاری از آثار خود انتقال می دهند.

قانون جذب

بسیاری از افراد مدرن هم طرفدار قانون جذب بوده اند از جمله اپرا وینفری، جیم کری و دنزل واشنگتن علاوه بر این در فیس بوک با بیش از 5.8 میلیون طرفدار، بسیاری از داستان های موفقیت در مورد قانون جذب وجود دارد بخش چالش برانگیز اذعان و پذیرش آنچه که قانون جذب باید ارائه دهد درک این موضوع است که هر یک از تصمیمات شما در زندگی خوب یا بد تنها توسط شما شکل گرفته است.

به قانون جذب اعتقاد داشته باشید

برای بسیاری از افراد، این می تواند تلخ باشد به خصوص اگر احساس کنید که شما و یا عزیزان خود در معرض برخی از ضربه های شدید در زندگی هستید با این حال، هنگامی که شما واقعا به قانون جذب اعتقاد داشته باشید می توانید با امید و شجاعت در دانش قریب الوقوع تجدید نظر کنید شما آزاد هستید که مسئولیت زندگی خود را بر عهده بگیرید و خود را برای همیشه از چرخه ترس رها کنید در این حالت نگرانی شما را برای مدت طولانی رها کرده است.

قانون جذب

کار فیزیکدانان کوانتومی در سال های اخیر کمک شایانی کرده است تا نور بیشتری را در مورد تأثیر باور نکردنی قدرت ذهن در زندگی ما و جهان روشن کند این ایده بیشتر توسط دانشمندان و متفکران بزرگ به طور یکسان مورد بررسی قرار گرفته است و درک بیشتر در مورد اینکه چقدر نقش ذهنی در شکل گیری زندگی و دنیای اطراف ما اثر دارد.

برای استفاده از قانون جذب از فرصت ها استفاده کنید

هنگامی که ما به فرصت های شگفت انگیزی که زندگی به ما ارائه می دهد دست می یابیم، می توانیم بفهمیم که ما هنرمند هستیم ما تصاویری از زندگی در نظر گرفته شده را در ذهن ایجاد می کنیم و سپس انتخاب ها را بر اساس آن انجام می دهیم و اقداماتی را انجام می دهیم که به آنچه که پیش بینی می کنیم، برسیم پس اگر تصوير را دوست نداشتيد آن را تغییر دهید!

قانون جذب
زندگی یک بوم خالی است و شما می توانید آن را با هر تصویری که دوست دارید نقاشی کنید قانون جذب واقعا ساده است، همه قوانین طبیعت کاملا کامل هستند و قانون جذب استثنا نیست مهم نیست که چه چیزی را دنبال می کنید یا چه طور زندگی می کنید، شما می توانید روی یک ایده تمرکز کنید و آن را ملکه ی ذهن خود کنید و برای رسیدن به آن همه تلاش خود را بکنید.

برای بکارگیری قانون جذب روی ثروت تمرکز کنید

شما می توانید روی ثروت تمرکز کنید، یکی دیگر از اهداف مشترک در سراسر جهان، فراوانی مالی است شما می توانید پول را روی میز و سقف خود قرار دهید یا به طور مشابه، این توانایی را برای خانواده و دوستان خود فراهم کنید متأسفانه بسیاری از ما روابطی با ایده ثروت نداشته ایم و باور داریم که این قطعا حاشیه ای از حرص و وحشت است.

قانون جذب

برای جذب پول، ما باید این الگوهای تفکر منفی را حذف کنیم جنبه کلیدی قانون جذب این ایده است که مثبت اندیشی را افزایش می دهد بنابراین، می توانید یاد بگیرید چگونه با استفاده از ابزار و تکنیک های تجسم به راحتی بتوانید عادات پولی را به راحتی بکار ببرید.

 

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

x

این مطالب را نیز ببینید!

قانون جذب و فرایند خواسته ها

سلام و درود خدمت همراهان همیشگی وبسایت مثبت بین در قانون جذب ...